Inzerovat zde
Inzerovat zde

Popracovní boleni, aneb život se netočí jen kolem tvoření hmotných statků

Petrův zdar přátelé, také si ke konci pracovního dne občas řeknete, že už toho máte dost a potřebujete vyrazit okamžitě k vodě? Pokud ano, tak v tom nejste sami.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, také si ke konci pracovního dne občas řeknete, že už toho máte dost a potřebujete vyrazit okamžitě k vodě? Pokud ano, tak v tom nejste sami. Vždyť kdyby se náš život točil jen kolem tvoření hmotných statků, tak nás brzo trefí šlak. Hold rybáři jdou na ryby, fotbalisté na fotbal a pivaři k výčepu. Zkrátka a dobře, každý své psychické újmy z každodenních povinností léčí jiným způsobem. 

Nám často stačí jen chvilka u vody s prutem v ruce. Aktuálně nastupuje skvělé období pro lov tuzemských tarponů a ti vám dokážou opravdu důkladně rozpumpovat adrenalin v žilách. My jsme na ně nedávno vyrazili a rozhodně to nebyla chyba. Silné rány do prutu a bojovné výpady přes brzdu vám dokážou dokonale vyčistit hlavu. 

Fungovaly nám rychle tažené gumové nástrahy v přírodních barvách. Kolikrát jsem až žasnul nad tím, jak poctivě je schopen bolen dobrat doslova sprintující nástrahu v proudu. Tato ryba prostě dobře reaguje na rychlý pohyb nástrahy, v tom je potom ukryto i kouzlo té obrovské rány do prutu při záběru. 

Už jste taky byly zkusit přelstít k záběru nějaké to stříbřité torpédo? Pokud ano, pochlubte se nám v komentářích, případně i s tipem na nástrahu či její vedení. Víc hlav, víc ví a inspirace je přece jen důležitá. Ať vám to jezdí přátelé, ahoj! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Popracovní boleni, aneb život se netočí jen kolem tvoření hmotných statků

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář