Inzerovat zde
Inzerovat zde

Treska polak to je bojovník

Petrův zdar přátelé, za prvé přejeme úspěšný start do nového týdne. A za druhé tu máme na odlehčenou pár foteček z Norska z lovu tresek polak na jemné náčiní.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, za prvé přejeme úspěšný start do nového týdne. A za druhé tu máme na odlehčenou pár foteček z Norska z lovu tresek polak na jemné náčiní. Fanoušci mořského rybolovu a přívlače tuto rybu dozajista dobře znají. Mezi vláčkaři navštěvující norské fjordy je totiž treska polak jednou z nejvyhledávanějších ryb a to především ze sportovního hlediska. Tyto hnědozlaté ryby se většinou zdržují na menších hloubkách a mělčinách, jejich lov je adrenalinová a vzrušující záležitost.

Na pruty do šedesáti gramů a menší gumové nástrahy se musíte pokusit vydráždit na hloubce okolo patnácti metrů toto torpédo k útoku a poté ho při výpadech udržet, tak aby nezajelo do všudypřítomných chaluh. Jejich bojovnost a rychlost vás dokáže překvapit, vždy když se vám ihned po záseku rozezvučí brzda navijáku, tak jste okamžitě polapeni a váš tep prudce stoupá nahoru. Jo, tohle prostě stojí za to zažít. Ať vám to jezdí, ahoj!

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Treska polak to je bojovník

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář