Inzerovat zde
Inzerovat zde

Pohár předsedy ČRS v lovu kaprů - rekapitulace a výsledky

17. 10. 2022
Poslední noc začala zajímavě – na druhém břehu v baru Medůza probíhala asi „rozlučka se sezónou“ a veslařským kanálem se několik hodin nesly basy punkrockové skupiny Plexis.

Poslední noc začala zajímavě – na druhém břehu v baru Medůza probíhala asi „rozlučka se sezónou“ a veslařským kanálem se několik hodin nesly basy punkrockové skupiny Plexis. Naštěstí to nebylo žádné drama a hudebníkům ještě před půlnocí došel dech. Obavy, že to vyplaší ryby, se záhy rozplynuly, protože kapříci baštili a rozhodčí se až do rána nezastavili a neúnavně vážili ulovené ryby. Rybáři pro změnu bojovali nejen se složitým terénem, ale především nakumulovanou únavou. Vlastně to tak zůstalo stejné až do konce závodu.

Po poledni začalo vyhlášení výsledků a předávání cen za účasti předsedy ČRS Karla Macha a jednatele ČRS Romana Heimlicha. Letošním vítězem Poháru předsedy ČRS a zároveň 1. mistrem ČR v LRU položená se stal Magic team z Brna ve složení Richard Barát a Petr Janšta. Gratulujeme! Tým BSG CT z MO Praha Nusle ve složení Lukáš Biskup a Andreev Sergey je naháněl, ale nedohnal, a tak obsadil druhou příčku. Bronzové medaile si odnesl tým Blackcarp z MO Olomouc v sestavě Zdeněk Körner a Roman Svozil. Zajímavý boj se strhl také o vítězství v sektorech. Bylo o co hrát až do konce a bylo to těsné. Gratulujeme vítězům, poděkování patří všem zúčastněným závodníkům. Kompletní výsledky a výsledky v sektorech naleznete zde.

Již tradiční součástí byla charitativní akce „Každá ryba pomáhá“. Letos jsme vybrali neuvěřitelnou částku 53 000 Kč, kterou podpoříme malého Františka ze Štětí, který trpí autismem a těžkou formou mentálního postižení. Tak ať mu těch pár kaček pomůže v jeho nelehkém údělu!

Pár slov na závěr...velký respekt patří všem závodníkům, byla to fuška zvládnout těch 72 hodin nejen fyzicky, ale i psychicky. Obrovské poděkování patří rozhodčím, kteří neúnavně vážili a zapisovali úlovky. Dále pak Radě ČRS, za možnost uspořádat závody právě na Račicích. Poděkování patří také všem, kteří drželi palce a fandili, Labe aréně za suprový servis a samozřejmě sponzorům, kteří tuto akci podpořili materiálně.

Děkujeme a příští rok zase na Račicích na dalším ročníku Poháru předsedy ČRS v lovu kapra!

Za ČRS patří poděkování především panu Miroslavu Poupovi za kompletní organizaci závodu a za průběžné zprávy z kaprového klání, které byly každý den publikovány na webových stránkách i Facebooku ČRS. Organizaci závodu si pochvalovali i samotní závodníci, kteří dokážou nejlépe posoudit připravenost a hladký průběh mistrovství.

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Pohár předsedy ČRS v lovu kaprů - rekapitulace a výsledky

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář