Inzerovat zde
Inzerovat zde

Pohár mládeže v rybolovné technice v Zaječově

03. 09. 2018
Poslední prázdninový víkend se sjeli do Zaječova nejlepší mladí závodníci v rybolovné technice z celé České republiky. Tyto závody zajišťovala MO Hořovice, z pověření Rady Českého rybářského svazu.

Poslední prázdninový víkend se sjeli do Zaječova nejlepší mladí závodníci v rybolovné technice z celé České republiky. Tyto závody zajišťovala MO Hořovice, z pověření Rady Českého rybářského svazu.

Závodů se zúčastnilo celkem 66 závodníků, což bylo poměrně vysoké číslo vzhledem k počasí, které panovalo, když nás celý den doprovázel déšť a chladno. Na stupně vítězů se vesměs dostali favorité, včetně našich juniorských reprezentantů v čele s úřadujícím juniorským mistrem světa Vojtou Humpálem.

Velké poděkování patří všem rozhodčím, kteří museli čelit nepřízni počasí na hřišti celý den.

Závody navštívili i naši čestní hosté: starostka obce Zaječov paní Nezbedová a předseda Středočeského územního svazu pan Dušan Hybner, který s námi vydržel celý den a za to mu patří velké poděkování.

Velice si vážíme přístupu vedení obce Zaječov, které podpořilo tuto akci i finančně. Poděkování patří i fotbalovému oddílu v Zaječově, který nám vychází dlouhodobě vstříc se zapůjčením fotbalového hřiště.

Zdroj: CRS-sus.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Pohár mládeže v rybolovné technice v Zaječově

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář