Inzerovat zde
Inzerovat zde

Podzimní okouni

Petrův zdar přátelé, nedávno jsem se vydal s lehkým přívlačovým prutem do osmi gramů na mé oblíbené okouny a užil jsem si nádhernou chvíli u vody.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, nedávno jsem se vydal s lehkým přívlačovým prutem do osmi gramů na mé oblíbené okouny a užil jsem si nádhernou chvíli u vody. Na jemném prutu jsem cítil jakoukoliv překážku, nerovnost i ťukanec od ryby. Tak nějak jsem se zamyslel nad tím, že tohle ještě před několika lety s laminátovými či bambusovými pruty nebylo možné a opravdu jsem si užíval vše, od vedení nástrahy až po adrenalinovou zdolávačku. Do toho jsem sledoval to nádherné podzimní okolí plné barev, tohle by ani malíř na plátně nedokázal vymyslet. Jasně, že jsou padající listy na vodní hladinu občasným nepřítelem nás rybářů, na druhou stranu tohle k podzimu patří a právě bez těch nádherně zbarvených listů by to zkrátka nebylo ono. 

Přátelé užívejte si toto rozmanité období a nenechte si zkazit náladu aktuální situací. Vždyť nic netrvá věčně a kde jinde si člověk může tak dobře vyčistit hlavu než v přírodě, u vody, s prutem.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Podzimní okouni

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář