Inzerovat zde
Inzerovat zde

Podzimní čas, rybářův čas

Petrův zdar přátelé a kamarádi, dnes tu pro vás máme opět další ústřižek z naší redakce. Přívlač a především lov pruhovaných rytířů s nástupem podzimu je vždy nezapomenutelnou záležitostí.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé a kamarádi, dnes tu pro vás máme opět další ústřižek z naší redakce. Přívlač a především lov pruhovaných rytířů s nástupem podzimu je vždy nezapomenutelnou záležitostí. Před nástupem zimních časů se totiž téměř všechny druhy ryb intenzivně shánějí po potravě a to je ten správný čas, kdy by měl být rybář u vody. 

Jasně, ne vždy jsou podmínky pro rybaření v tento čas úplně super. Například padající listí, které se následně lepí na vlasce či pletenky, neustále přeháňky a kolísající teploty, to z člověka dokáže vysát energii. Tohle ale ostatně k rybaření patří a překonávání určitých překážek i výzev přináší úspěch v podobě vytoužené ryby. 

Teď když je pořádná zima, je také ten správný čas zavzpomínat na úlovky z uplynulé sezóny. Tedy pokud nepatříte mezi fajnšmekry pobíhající v mínusových teplotách a splávečkem kolem řeky. Dejte nám přátelé do komentářů vědět, co se vám tento rok poštěstilo zdolat a případně u vody potkat. Ať vám to jezdí, ahoj! 

 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Podzimní čas, rybářův čas

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář