Inzerovat zde
Inzerovat zde

Podpořte pořad Za rybami světových moří zakoupením trička či mikiny

01. 12. 2021
Přátelé a kamarádi, mnoho z vás, kteří sledují náš pořad vzneslo již nesčetněkrát dotaz, zdali budeme mít k prodeji nějaká trička či mikiny, které nás doprovázejí na expedicích. Máme pro vás dobrou zprávu.

Přátelé a kamarádi, mnoho z vás, kteří sledují náš pořad vzneslo již nesčetněkrát dotaz, zdali budeme mít k prodeji nějaká trička či mikiny, které nás doprovázejí na expedicích. Máme pro vás dobrou zprávu. Chvíli nám to trvalo, ale už je to tady. Na webu ZRSM.cz najdete exkluzivní trička i mikiny v limitované edici.

Protože se nejedná o podnikatelský záměr, tak jsme si prozatím nechali vyrobit od každé velikosti jen několik kusů a tak pokud chcete udělat radost svým blízkým nebo i sami sobě, neváhejte a objednejte si některý z našich produktů. Jak trička tak i mikiny jsou z kvalitních materiálů, aby vám u vody bylo skutečně dobře. Sami o tom víme své, proto jsme na kvalitě materiálu nešetřili.

Zakoupením trička či mikiny, podpoříte natáčení dalších dílu našeho pořadu. A my vám za to ze srdce děkujeme. Všechny naše díly natáčíme na vlastní kamery a střiháme je v pronajatých studiových prostorech. Pro každý díl zde taktéž tvoříme vlastní hudbu. Snažíme se zkrátka být originální každým coulem a to nás něco stojí. Jakékoliv podpory z vaší strany si velmi vážíme.

A již brzy vás odměníme. Třetím dílem o rybaření v Chorvatsku. Půlka prosince bude to správné období pro nadělení tohoto předvánočního dárečku. Máte se na co těšit!

Ještě jednou děkujeme, ať vám to jezdí!

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Podpořte pořad Za rybami světových moří zakoupením trička či mikiny

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář