Inzerovat zde
Inzerovat zde

Počet členů ČRS překročil 250.000

30. 12. 2019
Každoroční vyúčtování prodeje členských známek je u konce a pozitivní zprávou je, že počet členů Českého rybářského svazu po několika letech mírného nárůstu překročil hranici 250.000 členů, což je o 3.000 více než v roce 2018. Evidovaných dětí je dokonce nejvíce ve sledované historii!

Každoroční vyúčtování prodeje členských známek je u konce a pozitivní zprávou je, že počet členů Českého rybářského svazu po několika letech mírného nárůstu překročil hranici 250.000 členů, což je o 3.000 více než v roce 2018. Evidovaných dětí je dokonce nejvíce ve sledované historii!

Zvýšení počtu členů se týká v podstatě  všech věkových kategorií u všech územních svazů - dětí, mládeže i dospělých. 

Z pohledu dlouhodobého trendu je počet členů ČRS vyrovnaný, po mírném poklesu je evidentní opět rostoucí trend v posledních šesti letech.

clen vývoj

Velmi pozitivní je vývoj členské základny v kategorii dětí do 15 let. V současnosti je členem ČRS nejvíce dětí ve sledované historii, což je obrovským příslibem do budoucna. Nezbývá než poděkovat všem vedoucím rybářských kroužků i dalším, kteří se o naše nejmladší rybáře starají.  

deti vyvoj

Z pohledu nárůstu členů jednotlivých územních svazů je situace také velmi dobrá - všechny územní svazy zaznamenaly nárůst členů v kategorii dětí i dospělých, šest ze sedmi územních svazů také v kategorii mládeže. Pokud tato čísla vyjádříme v procentech ("o kolik se procentuálně zvýšil počet členů v územním svazu"), pak u dospělých nejvyšší nárůst zaznamenal Západočeský územní svaz (přes 2%) a v kategorii dětí Severočeský územní svaz s nárůstem přes 4,5% 

rozdil v počtu členů

 

procenta celkem

 

procenta děti

V příštím týdnu se zaměříme na vývoj prodejů celosvazových povolenek, jejichž trend je také velmi pozitivní.

Petrův zdar!

Zdroj: Rybsvaz.cz

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Počet členů ČRS překročil 250.000

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář