Inzerovat zde
Inzerovat zde

Opava 2 C

Číslo revíru: 471 191

Revír tvoří:
propadlina Dolní Benešov v k. ú. Dolní Benešov, Zábřeh ve Sl. 102 ha
 
Lov ryb povolen pouze na vyznačených úsecích. Osoby provádějící lov ryb jsou povinny respektovat prostory se zákazem lovu ryb a se zákazem vstupu. Úseky jsou vyznačeny tabulemi. Příjezd a parkování motorových vozidel je povoleno pouze po zpevněných cestách. Parkování vozidel je povolen minimálně 10 m od břehové hrany revíru a je přísný zákaz parkování na travnatých plochách.
Na revíru je zákaz vstupu na vodní plochu.
V úseku revíru "za bunkrem" - vyznačeno tabulemi - je lov povolen pouze na umělou mušku, muškařením a přívlačí na umělé nástrahy od 16. 6. do 31. 12. V době od 16. 10. do 31. 12. roku je v úseku CH a P povolen lov přívlačí na umělé nástrahy a umělou mušku a muškařením. Lovící si může ulovené ryby přivlastnit. Při měření a fotografování ryb je nutno použít navlhčenou podložku.
Na revíru je stanovena horní míra kapra 70 cm.
Úsek s režimem Chyť a pusť:
Pro lov ryb v úseku CHaP opravňuje povolenka k lovu ryb na tento revír a místenka. Místenky v hodnotě 500 Kč na 7 dnů (po sobě jdoucí) vydává p. O. Diehel, 1. Máje 58, Dolní Benešov (tel.: 608 432 283). Na tomto úseku je povolen lov ryb "NON-STOP" - 24h - v případě udělení vyjímky. Označování míst k lovu bójí je povolen. Lov ryb z plavidel (rybářských nafukovacích pomůcek) je zakázán. Zdolávání zaseknuté ryby z plavidla je povoleno. V úseku CH a P je povolen pouze lov kaprů s použitím výhradně jednoduchých háčků. Každou ulovenou rybu je nutné s maximální šetrností vrátit do vody. Při měření a fotografováni ryb je nutno použít navlhčenou podložku. Každou ulovenou rybu nad 70 cm délky je lovící povinen zaznamenat do přehledu úlovků v místence s uvedením hodiny, druhu, délky a hmotnosti. Místenku k lovu ryb je nutno vrátit vydávající složce ČRS nebo nejpozději odevzdat při vrácení povolenky k lovu ryb. Na tomto úseku je povoleno bivakování. Platí zákaz rozdělávání otevřeného ohně, použití grilu je povoleno.

 

Sdílet tento revír

Inzerovat zde

Zprávy od vody z revíru Opava 2 C

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Přidejte váš revír k nám a umožněte ostatním nový rybářský zážitek.

Kontaktujte nás