Inzerovat zde
Inzerovat zde

O našem pořadu

Chcete se dozvědět něco o nás a našem pořadu? Potom nahlédněte do této rubriky a přečtěte si několik zajímavých informací.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé,

vítáme vás v rubrice o našem dokumentárním pořadu, ve kterém se dozvíte vše o mořskému rybolovu z různých koutů světa. Autorem nově vznikajících rybářských filmů je náš rybářský magazín Zachytame.cz a Hektor Project. Tyto dva projekty společně tvoří celek, díky kterému vám již brzy budeme moci představit první díl z našeho nově připravovaného pořadu Za rybami světových moří. A na co se v prvním díle můžete těšit? Na skvělý rybářský film z Ománu, ve kterém nebudou chybět užitečné informace, nádherné záběry a především trofejní ryby.

Náš tým

Zdeněk "Rybostroj" Řeřucha

Zdenál je zakladatelem a šéfredaktorem rybářského magazínu Zachytame.cz a také provozovatelem rybářského kempu v Norsku, který nese jméno HasvagCamp. Málokdy narazíte na podobného rybářského šílence, který se vždy dokáže dokonale vžít do situace. Jakmile jde o ryby, tak ho nic jiného nezajímá. Nespornou výhodou ovšem je, že Zdenál je zároveň něco jako chodící encyklopedie rybaření a tak ho vždy při chytání napadne několik zajímavých věcí, které pak odvykládá do naší kamery a často jsou to velmi užitečné informace, díky kterým pochopíte například to, jakým způsobem se pracuje s různými nástrahami, které nástrahy v daných podmínkách má smysl použít, jak která ryba reaguje a mnohem více.

Tomáš "Hektor" Poul 

Tomáš je dokonalým představitelem rybářského nadšence, který by za rybami procestoval celý svět. Pokaždé když někde jsme, tak mu jde především o to, aby nachytal co nejvíce druhů ryb a mohl si tak odškrtnout ze svého širokého seznamu další zdolaný rybí druh. Není tak divu, že vždy to kam se pojede právě začíná u Toma. Je skvělým organizátorem akcí a tím správným člověkem, který vás dokáže namotivovat, aby se jelo třeba i na úplný konec světa. Mimo jiné je zakladatelem projektu Hektor Project a ve volném čase se mimo ryb věnuje i skládání hudby. Všechny naše rybářské filmy tak díky němu doprovází naše originální hudba, která vždy souvisí s navštívenou zemí, rybami a celkovým projektem. 

Vladan "Rejža Dan" Latzka

Tomuto sympaťákovi za kamerou nikdo neřekne jinak než Rejžo. A právě Rejža nás doprovází na všech našich rybářských expedicí s kamerou, zvukem a vším nutným zařízením pro tvorbu našich rybářských filmů. Rejža má vlastní studio, které nese jméno GraFilmS. Byť ve své práci tvoří hlavně videoklipy pro hudebníky, jeho srdce ho táhne k rybám a my tak máme k dispozici veškerou možnou techniku pro výrobu kvalitních rybářských filmů.

Co plánujeme?

Plánovat je důležité a to především pokud se jedná o mořský rybolov v destinacích, kde bývá běžně I na rok dopředu plná kapacita ubytovacích zařízení. Můžete si být jisti, že naše první série bude mít minimálně pět dílů a chystáme se navštívit destinace jako Norsko, Kapverdy, Andamany, Madagaskar a Papua Novou Guineu. Ve všech těchto destinacích už probíhá komunikace našeho týmu s danými rybářskými kempy I průvodci a tak se můžete těšit na pořádně našlapanou sérii plnou zajímavých rybářských dílů.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře O našem pořadu

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář