Inzerovat zde
Inzerovat zde

O nás

V této rubrice můžete nahlédnout do naší redakce.

Inzerovat zde

 

Zdenál

(Zakladatel a šéfredaktor) Stojí za velikou částí obsahu tohoto webu. Stará se o vývoj a chod celého magazínu, Facebook stránky i našeho fóra formou skupin na FB.

Michal

(Postprodukční) Na starost má natáčení i následný střih našich videoklipů. Stojí tak za většinou rybářských filmů z naší dílny.

 

Jehla

(Redaktor) Stojí za většinou článků v kategorii obecné články a pstruhařina. Jeho nejoblíbenější metodou lovu je muškaření, ale taktéž se věnuje všem technikám rybolovu pokud to dovolí čas.

Bob

(Redaktor) Stejně tak jako Zdenál hrával hokej, kterému se věnuje i dnes. Rád chytá na plavanou nebo na přívlač a jeho články tak souvisí právě s těmito technikami rybolovu.

 

 

Tomáš

(Superkóder) Stojí za kódováním a vývojem této webové stránky. Pokud tu něco přestane fungovat pravděpodobně za to může on nebo Zdenál. Ne teď doopravdy, je fakt super.

Džoncek

(Redaktor) Honza se věnuje rybaření více než patnáct let a to jak na pstruhových tak i na mimopstruhových vodách. Nejraději píše o muškaření.

 

 

 

Jára

(Redaktor) Zveřejňuje pro vás informační články i videa o tom jak se výrábějí různé rybářské pomůcky.

Lukáš

(Redaktor) Píše velmi netypické, zajímavé a inspirativní články o všech technikách rybolovu.

 

 

 

Martin

(Servis) Společně s Martinem vpravo je všeobecným pomocníkem.

Martin

(Servis) Dvojka Martinů baví a hlídá facebook fórum před sprostými slovíčky.

 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře O nás

  • Luboš Vondra před rokem

    prosím o změnu údajů u MO ČRS Milín - adresa U Stadionu 319 Milín 262 31 kontaktní osoba: Tomáš Kuchař tel: 728 703 369 email: mysak74@email.cz

Vložit nový komentář