Inzerovat zde
Inzerovat zde

Nový jednatel ČRS bude Ing. Roman Heimlich, Ph.D.

17. 05. 2019
Ing. Roman Heimlich, Ph.D. se na základě výběrového řízení stane jednatelem Českého rybářského svazu. Do funkce ho s účinností od 1. 9. 2019 na květnovém zasedání jmenovala Rada ČRS.

Ing. Roman Heimlich, Ph.D. se na základě výběrového řízení stane jednatelem Českého rybářského svazu. Do funkce ho s účinností od 1. 9. 2019 na květnovém zasedání jmenovala Rada ČRS.

Ing. Roman Heimlich, Ph.D. vystudoval Střední rybářskou školu ve Vodňanech, titul Ing. získal na Mendelově univerzitě v Brně (specializace Rybářství) a na stejné univerzitě také titul Ph.D. (program Ekologie a životní prostředí).
Od roku 2008 působí na Ministerstvu zemědělství, v současnosti jako vedoucí Oddělení rybářství a včelařství.
Dlouhodobě patří mezi úspěšné sportovní reprezentanty LRU muška. 

„Jsem spokojený s tím, jak výběr dopadl, pan Heimlich je pro mě zárukou toho, že přichází nestrannost, profesionalita, odbornost. Věřím, že s novým jednatelem dojde na změny, po kterých tak voláme včetně práce samotného sekretariátu. Je zkušený, problémy rybářství zná nejen od stolu ze svého zaměstnání, ale i od vody, protože to je rybář a mezi rybáři se pohybuje! Za nás Středočechy má plnou podporu a těším se na spolupráci s ním. Myslím, že nás, jako ČRS, nic lepšího potkat nemohlo,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

Ve funkci vystřídá Ing. Jana Štípka.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Nový jednatel ČRS bude Ing. Roman Heimlich, Ph.D.

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář