Nový jednatel ČRS bude Ing. Roman Heimlich, Ph.D.

17. 05. 2019
Ing. Roman Heimlich, Ph.D. se na základě výběrového řízení stane jednatelem Českého rybářského svazu. Do funkce ho s účinností od 1. 9. 2019 na květnovém zasedání jmenovala Rada ČRS.

Ing. Roman Heimlich, Ph.D. se na základě výběrového řízení stane jednatelem Českého rybářského svazu. Do funkce ho s účinností od 1. 9. 2019 na květnovém zasedání jmenovala Rada ČRS.

Ing. Roman Heimlich, Ph.D. vystudoval Střední rybářskou školu ve Vodňanech, titul Ing. získal na Mendelově univerzitě v Brně (specializace Rybářství) a na stejné univerzitě také titul Ph.D. (program Ekologie a životní prostředí).
Od roku 2008 působí na Ministerstvu zemědělství, v současnosti jako vedoucí Oddělení rybářství a včelařství.
Dlouhodobě patří mezi úspěšné sportovní reprezentanty LRU muška. 

„Jsem spokojený s tím, jak výběr dopadl, pan Heimlich je pro mě zárukou toho, že přichází nestrannost, profesionalita, odbornost. Věřím, že s novým jednatelem dojde na změny, po kterých tak voláme včetně práce samotného sekretariátu. Je zkušený, problémy rybářství zná nejen od stolu ze svého zaměstnání, ale i od vody, protože to je rybář a mezi rybáři se pohybuje! Za nás Středočechy má plnou podporu a těším se na spolupráci s ním. Myslím, že nás, jako ČRS, nic lepšího potkat nemohlo,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

Ve funkci vystřídá Ing. Jana Štípka.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Nový jednatel ČRS bude Ing. Roman Heimlich, Ph.D.

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář