Inzerovat zde
Inzerovat zde

Nové rybářské podcasty na Spotify

15. 03. 2021
Jelikož jde doba dopředu, tak jsme se rozhodli pro realizaci našich rybářských článků také v audio podobě. Nyní tedy budete mít možnost poslouchat při cestě na ryby, odpočinku, organizaci rybářského vybavení či navazování sestav audio články, ve kterých se snažíme předávat tipy, rady a zkušenosti týkající se našeho milovaného koníčku.

Petrův zdar přátelé, každým dnem, měsícem i rokem se snažíme vylepšovat náš rybářský magazín a obsah, který vydáváme. Jelikož jde doba dopředu, tak jsme se rozhodli pro realizaci našich rybářských článků také v audio podobě. Nyní tedy budete mít možnost poslouchat při cestě na ryby, odpočinku, organizaci rybářského vybavení či navazování sestav audio články, ve kterých se snažíme předávat tipy, rady a zkušenosti týkající se našeho milovaného koníčku. 

Budeme rádi, když se připojíte k naší komunitě posluchačů na Spotify případně na našem Youtube kanále. Pokud vás náš obsah zaujme, pošlete ho prosím mezi své přátelé z Petrova cechu. A pokud ne, kvitujeme také vaše názory, abychom se mohli i nadále zlepšovat. Moc vám děkujeme za vaši podporu, ať vám to jezdí! 

 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Nové rybářské podcasty na Spotify

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář