Inzerovat zde
Inzerovat zde

Nezapomenutelné norské říčky

Petrův zdar přátelé, pro zpestření pracovního týdne posíláme nějaké ty fotky z našich pstruhařských toulek po norských říčkách.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, pro zpestření pracovního týdne posíláme nějaké ty fotky z našich pstruhařských toulek po norských říčkách. Těžko lze vyjádřit slovy zážitky, které tu člověk může nasbírat, ale jedno vím jistě, i přes to, že hltám rybaření na jakýchkoliv revírech, sem se budu muset ještě minimálně jednou vrátit. Je tu úžasná příroda, čerstvý vzduch a ta pravá divočina, kdy se člověk proplétá mezi stromy k říčkám a chytá jednu pavučinu za druhou, jelikož zde projde lidská duše jen opravdu velmi zřídka. Velmi čistá voda tu nahrává do karet rybám, s kterými to občas není jednoduché.

Když už se ovšem povede přesvědčit k záběru nějakého z místních tečkovaných krasavců, tak vám vystoupá tlak do maxima. Následně při pohledu na krásně vybarveného a zdravého pstruha vám zaplesá rybářské srdíčko blahem, a když vám tato nádherná ryba zamává ocasní ploutví při pouštění zpět do svého živlu, tak si nakonec řeknete, že vaše mysl je opět obohacena o další neuvěřitelnou zkušenost a především obrovský zážitek, kvůli kterým nakonec k vodě chodíme. 

Přejeme vám hezký a úspěšný zbytek týdne, ahoj! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Nezapomenutelné norské říčky

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář