Inzerovat zde
Inzerovat zde

Netradiční přívlačová myš

Petrův zdar přátelé, už jste někdy zkoušeli chytat na imitaci myši či kachničky? Máte ve své výbavě podobné skvosty, které s oblibou používáte?

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, už jste někdy zkoušeli chytat na imitaci myši či kachničky? Máte ve své výbavě podobné skvosty, které s oblibou používáte?

V dnešní době je možné zakoupit téměř jakoukoliv nástrahu, ačkoliv jsem byl dlouhou dobu zastáncem standardních přívlačových nástrah, které se skládali převážně z gumových kopyt a woblerů, tak i já jsem při vstupu do jedné rybářské prodejny podlehl a zakoupil netradiční napodobeninu myši. Člověk si říká, třeba se mu to jednou bude hodit, co kdybych viděl na nějakém revíru vodní myš a řekl si tak, že právě ona bude přirozenou potravou v daných vodách a já na tuto situaci nejsem připraven.

Často při svých přívlačových výpravách sleduji okolí, dívám se na spektrum menších rybek, které jsou potravou dravců a poté se snažím vyhodnotit situaci a použít nástrahu, která by zrovna mohla fungovat. Většinou je to tak, že použiji převládající napodobeninu oukleje či plotice, kolikrát také když to zrovna nefunguje, zkusím naprosto bizarní oranžovou či červenou barvu. No a nedávno se mi stalo, že nefungovalo vůbec nic a tato krásně se pohybující myška mi následně vykouzlila úsměv na tváři v podobě několika rybek, které sice byly v nevalné velikosti, ale za to zareagovaly na mojí nástrahu a já tak odcházel od vody s novým zážitkem. 

Každý rybář se učí každou vyjížďkou k vodě a vždy se vyplatí vyzkoušet něco nového, byť v to nevěříme, tak či tak vždy budeme bohatší o novou zkušenost. Tak ať vám to jezdí přátelé, hezký den!

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Netradiční přívlačová myš

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář