Inzerovat zde
Inzerovat zde

Není všem dnům konec

Jelikož letošní sezóna byla značně omezená a mnozí z nás, kolegů z Petrova cechu neměli možnost vycestovat za rybářským dobrodružstvím do jiné země, tak si alespoň částečně můžeme zavzpomínat na ty chvíle kdy brázdíme oceán či poznáváme nové revíry, rybářské techniky a zajímavé rybí druhy.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, dnes tu pro vás máme opět zpestření v podobě našich rybářských fotek z Norských fjordů. Jelikož letošní sezóna byla značně omezená a mnozí z nás, kolegů z Petrova cechu neměli možnost vycestovat za rybářským dobrodružstvím do jiné země, tak si alespoň částečně můžeme zavzpomínat na ty chvíle kdy brázdíme oceán či poznáváme nové revíry, rybářské techniky a zajímavé rybí druhy. Jasně i v našich končinách je krásně a máme tu spoustu nádherných rybářských revírů i ryb. Když chce ovšem člověk poznat něco zbrusu nového a těší se na to dlouhou dobu, tak musí být pro něj tento rok velikým zklamáním.

Nesmíme se na to ovšem dívat jen v tom negativním slova smyslu. Člověk má nyní alespoň mnohem více času na přípravu pro další expedici a na to, aby prozkoumal další revíry v našich končinách. My nyní připravujeme další díl našeho pořadu Za rybami světových moří, který se právě bude týkat rybolovu v Norsku. Tuto nekompromisní zemi s úchvatnou přírodou si rychle zamilujete. Rád se sem vracím a to nejen kvůli tomu, že je to doslova rybářský ráj, ale také kvůli tomu, že se člověk každým rokem naučí a pozná něco nového. Přeji všem hezký zbytek dne, ať vám to jezdí, ahoj!

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Není všem dnům konec

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář