Inzerovat zde
Inzerovat zde

Ne vždy je to tak jak to z počátku vypadá

Petrův zdar přátelé, když vás žena ráno vzbudí se slovy ,,vstávej, jedeme na boleny, máme tři hodiny čas na ryby'', rád tuto výzvu přijímám a svižně lezu z postele.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, když vás žena ráno vzbudí se slovy ,,vstávej, jedeme na boleny, máme tři hodiny čas na ryby'', rád tuto výzvu přijímám a svižně lezu z postele. Tedy samozřejmě za předpokladu, že vaše žena chytá ryby. Pokud ne, naznačuje vám tím, že máte vstávat a vypadnout, aby měla chvíli klid. 

Rychlá snídaně, nachystat věci a hurá směr řeka. Je po dešti a čekáme silnější, tím pádem i lepší průtok. Po příjezdu k vodě však zjišťujeme, že řeka bohužel neteče vůbec podle našich představ. Neztrácíme však naději. Jak se říká, větší šance na ulovení ryby je u vody, nežli z gauče u televize a tam se mi zrovna teď opravdu nechce. 

Plný naděje nasazuji woblera co chodí mírně pod hladinou, moje žena naopak hladinového poppera. Hned prvním náhozem trefuji bolena ihned po dopadu. Nekompromisní úder do nástrahy naznačuje, že se nejedná o žádného dorostence a po krásném boji podebírám nádherného pětašedesátníka. Pozadu nezůstává ani moje rybářka, ta zdolává nádherného a životního jesena ve skvělé kondici. 

Na začátku při pohledu na řeku to nebylo příliš povzbudivé. Po krátké chvíli však zažíváme jeden z nejkrásnějších rybářských dnů v životě. I tohle náš milovaný koníček nabízí, obrovskou nevyzpytatelnost. I proto rybaření všichni tak milujeme, protože nikdy nevíme na co, kdy a kde u vody narazíme. 

Tak ať podobných zážitků máte co nejvíce, ahoj. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Ne vždy je to tak jak to z počátku vypadá

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář