Inzerovat zde
Inzerovat zde
Inzerovat zde

Naši junioři si vezou z Mistrovství světa v rybolovné technice 10 medailí

23. 07. 2019
Od 18.7. do 21.7.2019 bojovali naši juniorští reprezentanti v rybolovné technice o medaile na Mistrovství světa, které se v letošním roce konalo ve Švýcarsku ve městě Grächen / St. Niklaus. Celkem se zde sešlo 51 závodníků z 10 států světa.

Inzerovat zde

Od 18.7. do 21.7.2019 bojovali naši juniorští reprezentanti v rybolovné technice o medaile na Mistrovství světa, které se v letošním roce konalo ve  Švýcarsku ve městě Grächen / St. Niklaus. Celkem se zde sešlo 51 závodníků z 10 států světa.

Účast na  mistrovství si v nominačních závodech vybojovala šestice juniorů ve složení Vojtěch Humpál, Josef Luxa nejml.,  Radek Zavadil, Tobias Kočkár, David Nejd a Milan Sepekář a tři juniorky Kateřina Bílková, Adéla Buráňová a Julie Šulová, a to vše pod vedením státního trenéra Karla Světelského a jeho asistenta Mgr. Jiřího Plachého. 

A jak to tedy celé dopadlo? Družstvo dívek si veze domů 2. místo a družstvo juniorů 3. místo. Druhým vícemistrem světa v pětiboji se stal Tobias Kočkár, který vybojoval ještě bronz v disciplíně muška dálka. Josef Luxa vybojoval zlatou medaili v dálce zátěži, zlato také získala Adéla Buráňová v disciplíně arenberg a stříbro v mušce skish. Bronzové medaile dále získali i Kateřina Bílková za disciplíny arenberg a zátěž skish a Vojta Humpál za mušku skish.

Konečné výsledky v pětiboji našich reprezentantů:

Junioři -         3. místo Tobias Kočkár

  1. místo David Nejdl8, 8. místo Radek Zavadil, 9. místo Milan Sepekář, 10. místo Josef Luxa nejml., 20. místo Vojtěch Humpál

Juniorky -      4. místo Julie Šulová

  1. místo Kateřina Bílková
  2. místo Adéla Buráňová

Všem gratulujeme. Další informace Vám přineseme v nejbližší době na našich webových stránkách a v časopise Rybářství.      

Odd. sportu a mládeže Rady ČRS

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Naši junioři si vezou z Mistrovství světa v rybolovné technice 10 medailí

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář