Inzerovat zde
Inzerovat zde

Náš pořad Za rybami světových moří hledá partnery

31. 05. 2021
Rád bych se ještě jedním příspěvkem vrátil k našemu pořadu Za rybami světových moří. V současné době se ohlížíme po partnerech, kteří by se rádi podíleli na našem připravovaném filmu z Chorvatska a třeba i na spoustě dalších, které v budoucnu plánujeme.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, rád bych se ještě jedním příspěvkem vrátil k našemu pořadu Za rybami světových moří. V současné době se ohlížíme po partnerech, kteří by se rádi podíleli na našem připravovaném filmu z Chorvatska a třeba i na spoustě dalších, které v budoucnu plánujeme. Nechceme megalomanské příspěvky, hledáme značky, produkty, kteří se chtějí zviditelnit a zároveň pomoci růst našim dokumentárním filmům. 

Nyní je před námi stovky hodin práce s dokončením třetího dílu. Všechny naše filmy děláme z radosti, baví nás to a naplňuje. Teď na náš však čekají ještě náročnější projekty a opravdu nevíme zdali jsme schopni je bez vás, našich partnerů uskutečnit. Proto pokud se vám naše tvorba líbí a byly byste rádi její součástí, bude nás těšit, když nahlédnete na náš web a naší nabídku. 

Spojte se s námi a buďte součástí výjimečného projektu, který tvoří rybářský magazín Zachytame.cz spolu s filmovou a hudební produkcí Hektor Project

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Náš pořad Za rybami světových moří hledá partnery

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář