Inzerovat zde
Inzerovat zde

Náš magazín, aneb co jsme pro vás za rok 2022 vytvořili?

Petrův zdar přátelé, občas je dobré na chvíli zastavit a ohlédnout se za zážitky z uplynulého roku. Dnešní doba je velmi rychlá, neustálý spěch, práce a povinnosti nás čekají na každém rohu.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, občas je dobré na chvíli zastavit a ohlédnout se za zážitky z uplynulého roku. Dnešní doba je velmi rychlá, neustálý spěch, práce a povinnosti nás čekají na každém rohu. Pro nás tiché blázny je rybaření jediným schůdným řešením a psychiatrem, díky kterému si dokážeme pročistit hlavu a konečně čas od času taky přijít na jiné myšlenky. 

V roce 2022 jsme zažili spoustu zajímavých věcí a opět vytvořili několik nezapomenutelných příběhů. Nasbírali jsme spoustu inspirace pro další rybářské články a videa. Nově na magazínu vznikla rubrika článků, které pojednávají o historii rybářských technik či rybích druzích. Samozřejmě, že jsme však obohatili mezi tím i všechny další článkové rubriky o zajímavý a především naučný obsah. 

Krom psané formy jsme se vrhli také do audio článků, abyste mohli čerpat inspiraci a dozvědět se něco nového i prostřednictvím poslechu. Hold ne vždy má člověk čas a chuť číst, dnes je to o to jednodušší, jelikož postupně realizujeme ty nejzajímavější články také v audio podobě. Můžete si je bezproblémově pustit i prostřednictvím služby Spotify. 

V tomto roce nás čekají opět další výzvy a novinky, na kterých se pokusíme zapracovat, aby vás mohli bavit, inspirovat nebo i vzdělávat. Děkujeme za vaši přízeň, vážíme si toho a přejeme spoustu štěstí i pěkných zážitků od vody v roce 2023. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Náš magazín, aneb co jsme pro vás za rok 2022 vytvořili?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář