Inzerovat zde
Inzerovat zde

Nadcházející období nabízí pestrou skladbu rybích druhů

Petrův zdar přátelé, povím vám, ráno se probudit a škrábat led z oken u auta není zrovna činnost, kterou bych vyhlížel a těšil se na ni. A to především když se zrovna má jet na ryby. Nic méně i toto na první pohled méně atraktivní období, které nyní nastává, nabízí spoustu rybářských možností.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, povím vám, ráno se probudit a škrábat led z oken u auta není zrovna činnost, kterou bych vyhlížel a těšil se na ni. A to především když se zrovna má jet na ryby. Nic méně i toto na první pohled méně atraktivní období, které nyní nastává, nabízí spoustu rybářských možností. Mě třeba baví druhová pestrost, tedy většinou ke konci sezóny se mi povede prochytat i k rybám, kterých přes letní sezónu tolik nechytám. Navíc to padající listí ačkoliv si většina z nás na něj stěžuje, jelikož nám především na řece stěžuje rybaření… To je jedna velká scenérie, kterou by člověk dokázal pozorovat do nekonečna. 

Kolikrát už jsem tak přišel při aktivním chytání s feederem o záběr, jelikož má aktivita se ubírala spíš na okolní přírodu nežli na špičku prutu. Nic méně i přes to se něco vždy podaří přelstít k záběru a tak pro inspiraci zasílám několik podzimních fotek, které vám snad trochu zvednou náladu v jinak uspěchaném začátku pracovního týdne. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Nadcházející období nabízí pestrou skladbu rybích druhů

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář