Inzerovat zde
Inzerovat zde

Na Sázavě proběhlo 1. kolo krajského přeboru a divize SÚS v přívlači

16. 07. 2018
Dne 7. 7. 2018 proběhlo 1. kolo krajského přeboru a divize SÚS v přívlači na Sázavě v Kácově. Do krajského přeboru se přihlásilo 36 závodníků a do krajské divize 9 závodních týmů.

Sraz závodníků byl v půl šesté ráno u řeky Sázavy na hřišti dobrovolných hasičů v Kácově, kde po přivítání závodníků, vysvětlení propozic Josefem Prokopem a představení sektorů místním hospodářem Josefem Klimperou, si závodníci vylosovali své lovná místa. Závod začal výstřelem v 8 hodin. Chytalo se dvakrát 1,5 hodiny ráno, a to samé odpoledne. Dle očekávání nejčastěji lovnou rybou byl jelec tloušť, ale podařilo se chytit několik kusů štik, bolenů, jesenů, okounů, bílé ryby i 4 kusy pstruha obecného. K obědu byl připraven pro závodníky výborný hovězí guláš od našeho kamaráda Standy Komendy.

Po odpoledním závodě a sečtení úlovků začalo vyhlášení výsledků. V divizi se na 1. místě umístila dvojice Ondřej Dušek MO Poděbrady a Jan Kareš MO Kutná Hora, na 2. místě Petr Holeček MO Vlašim a Petr Jenšík MO Kladruby, na 3. místě Aleš Truhlář MO Vlašim a Daniela Truhlářová MO Vlašim.

Krajský přebor jednotlivců ovládl Jiří Špáda MO Mladá Boleslav, 2. místo obsadil Ota Hlaváč MO Mladá Boleslav a 3. místo vybojoval Josef Prokop ml. MO Český Šternberk.

Výsledky KD-1 Kácov, Výsledky KP Kácov

Dále byla vyhlášena nejlepší žena závodu Daniela Truhlářová MO Vlašim a největší ryba závodu, kterou ulovil Martin Šoltys MO Beroun – cejn 483 mm. Celkem bylo nachytáno 1 097 ryb o celkové délce 181 metrů. Největší počet ryb 76 nachytal Ota Hlaváč.

Velké poděkování patří místní organizaci Kácov za propůjčení bohatě zarybněného revíru, zvláště hospodáři Josefu Klimperovi, dále SDH Kácov za poskytnutí zázemí. Ohromný dík patří Petrovi Kupsovi, Pavlovi Kletečkovi MO Kladruby a Michalu Končalovi MO Kácov za parádně vysekaný závodní úsek. V neposlední řadě děkuji za pomoc při organizaci Josefu Prokopovi a Mirce Náglové.

Závěrem děkuji všem závodníkům za pohodový průběh závodu a doufám, že se zde ještě někdy v budoucnu setkáme, dle slov hospodáře MO Kácov není žádný problém na další spolupráci. Závody v přívlači se zde konaly poprvé a myslím, že nás revír mile překvapil.

  1. kolo krajského přeboru a divize SÚS se koná 15. 9. 2018 v Poděbradech.

Petrův zdar za ČRS MO Kladruby

Jan Porhansl

Zdroj: Crs-sus.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Na Sázavě proběhlo 1. kolo krajského přeboru a divize SÚS v přívlači

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář