Inzerovat zde
Inzerovat zde

Na českém trhu nově kraluje nekompromisní značka rybářského oblečení FISHMACHINE

28. 12. 2022
Co se týče rybářského oblečení, lze říci, že prochází neustále proměnami a vývojem. Platí to od doby, kdy se sportovní rybaření oddělilo od rybolovu pro obživu (a jistě to platilo i předtím), stačí se ohlédnout za obdobím, které mnozí ještě máme v živé paměti.

Co se týče rybářského oblečení, lze říci, že prochází neustále proměnami a vývojem. Platí to od doby, kdy se sportovní rybaření oddělilo od rybolovu pro obživu (a jistě to platilo i předtím), stačí se ohlédnout za obdobím, které mnozí ještě máme v živé paměti. Natožpak když zalistujeme například historickými rybářskými časopisy. Určitě můžeme být rádi, že je za námi doba, kdy u vody převládaly "vaťáky" a vyřazené pracovní oblečení nebo lyžařské rukavice. Není nutné vyparádit se jako manekýn z katalogu outdoorového oblečení, ale rozhodně je důležité oblékat se tak, abychom získali co nejlepší komfort za přijatelnou cenu, abychom byli ochráněni před nepříznivým počasím a nepůsobili u vody rušivým nebo pro ryby plašícím dojmem. Proto se objevují firmy, nabízející oblečení a doplňky, vyráběné primárně pro sportovní rybáře. Jednou z takových značek, které od svého vzniku zastávají tento trend je právě značka FISHMACHINE.

Jak to začalo

Na vzniku značky má lví podíl český rybářský nadšenec Zdeněk "Rybostroj" Řeřucha, kterého mnozí znají z pořadu Za rybami světových moří, který provozuje rybářský kemp v norském Hasvågu. Uvědomil si, že rybáři, kteří dorazili třeba poprvé do Norska, neměli velkou šanci vybavit se do drsných podmínek vhodným oblečením a museli improvizovat výběrem z různých oudoorových výrobků. Ty nejsou pochopitelně vyráběny cíleně pro rybáře a proto nesplňují většinou požadavky rybářů úplně dokonale. A když už tedy rybářům nabídnout to správné oblečení, není třeba zůstat jen u severských podmínek, rybářům je třeba nabídnout širší sortiment, využitelný plně v nejrůznějších destinacích. Navíc za přijatelnou cenu.

Originální a především plně funkční

Naše výrobky jsou skutečně originální, navržené po dlouhých testech a podle zkušeností rybářů, kteří toho již hodně vyzkoušeli a tudíž dobře vědí, co jim opravdu vyhovuje. Používáme osvědčené materiály, s nimiž se můžete setkat i u mnoha zahraničních výrobců, ovšem nejedná se o výrobky již hotové, na které by se dodala jen visačka nebo firemní potisk, jsou to zcela původní produkty. To se týká střihu, provedení detailů, zpracování i celkového designu. Už podle vzoru nebo loga ve tvaru rybky je vždy na první pohled poznáte. Testy proběhly a stále probíhají (pracujeme totiž na vývoji dalších produktů) nejen v náročných podmínkách Norska, ale i při výpravách za rybami po celém světě, o čemž svědčí například záběry v pořadu Za rybami světových moří. 

Každému jeho velikost

Aby si mohli rybáři vybrat přesně tu svoji velikost a střih, uvádíme u každého výrobku PRŮVODCE VELIKOSTMI, podle kterého lze přesně zvolit nejen samotnou požadovanou velikost, ale v přehledné tabulce najdete i rozměry přes hrudník, výšku a délku rukávů, všichni přece nemají shodnou postavu. Uvádíme také vždy i druh použitého materiálu a podrobný návod na správnou údržbu.

Vyzkoušet i to nezvyklé

Kromě běžných součástí oblečení, jakými jsou mikiny, bundy, kalhoty nebo kraťasy, trička a dresy - tedy trička s dlouhým rukávem, nabízíme i rybářské kšiltovky a čepice, nákrčníky a rukavice. Opět speciálně navržené pro sportovní rybáře a nevyžadující tedy žádné další úpravy. Kdo je ještě nevyzkoušel, možná by to měl udělat a pak si teprve uvědomí, o kolik příjemněji se na rybách může cítit, když má to správné oblečení.

Nabídka se bude rozšiřovat

Chystáme i další rozšíření sortimentu, sledujte tedy průběžně naši nabídku a pokud vás napadne, co byste rádi v našem sortimentu našli, napište nám na kontaktní e-mail info@fishmachine.eu a možná i váš námět pomůže rozšířit nabídku rybářského oblečení a dalších pomůcek o to pravé zboží. Těšíme se na vaše reakce...

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Na českém trhu nově kraluje nekompromisní značka rybářského oblečení FISHMACHINE

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář