Inzerovat zde
Inzerovat zde

Mže 1

Číslo revíru: 431 025

Revír tvoří Berounka a Mže od jezu mlýna v Bukovci (ř. km 128,8) až k jezu mlýna v Radčicích (ř. km 6,3). Na ř. km 0,22 toku Mže bylo rozhodnutím č. ŽP/6438/04-Ti zřízeno ochranné pásmo vodního zdroje, lov ryb je zde zakázán - vyznačeno tabulemi. Dále do revíru patří náhon na MVE Bukovec - ČEZ (bývalá papírna).

PR 01- jezírko Na Košutce - v k. ú. Plzeň-město - 0,6 ha, lov ryb zakázán ze skal při silnici.
PR 02- Vejprnický potok až k pramenům
PR 03- od jezu u Kalikovského mlýna až k jezu mlýna v Radčicích. Na tomto úseku neplatí územní, celosvazové a celorepublikové povolenky. Povolenku k lovu pro tento PR vydává uživatel rybářského revíru, Zpč. ÚS Plzeň. Lov povolen pouze na umělou mušku s háčky bez protihrotu. Označeno tabulemi.

STATUT podrevíru - 03 - 431 025 MŽE 1
1) Podrevír tvoří úsek od jezu u Kalikovského mlýna až k jezu mlýna v Radčicích
2) Na tomto úseku neplatí územní, celosvazové, celorepublikové členské a nečlenské povolenky
3) Povolenky vydává uživatel rybářského revíru a to:
Roční, 35 docházek za cenu 3500 Kč
Roční, 7 docházek za cenu 1800 Kč
Denní, za cenu 500 Kč
4) Na povolenky se neposkytují slevy, nevydávají se zdarma. Povolenka bude vydána žadateli, který je držitelem jedné celoroční povolenky územní, celosvazové nebo celorepublikové členské nebo nečlenské.
5) Lov je povolen pouze na umělé mušky s jednoháčkem bez protihrotu s použitím muškařské šňůry bez splávků, dřívek a jiných nosných prvků, zakazuje se používat zátěže umístěné mimo tělíčko mušky. V době od 16. 6. do 31.12. je povolen lov přívlačí na umělou nástrahu opatřenou pouze jedním jednoháčkem bez protihrotu (neuznávají se háčky se zamáčknutým hrotem).
6) Vysazování ryb se provádí průběžně po celý rok. Vysazují se pstruh obecný, lipan podhorní, pstruh duhový a siven americký o průměrné váze min. 0,3 kg a ryby trofejních velikostí. Za trofejní rybu jsou považovány Li - 40 cm, Po, Si a Pd - 45 cm.
7) V denním úlovku mohou být 2 ks lososovitých ryb včetně lipana, z toho pouze 1 ks ryby trofejní velikosti. 
8) Držitel roční 7 docházkové povolenky si smí ponechat max. 2 ks ryb trofejní velikosti, držitel 35 docházkové povolenky si smí ponechat max. 10 ks ryb trofejní velikosti.
9) Po ulovení a ponechání si 2 ks lososovitých ryb včetně lipana končí denní lov.
10) Ostatní ustanovení se řídí rybářským řádem a soupisem rybářských revírů - oddíl III povolenky k lovu, vydávané ČRS Západočeským územním svazem Plzeň.

Sdílet tento revír

Inzerovat zde

Zprávy od vody z revíru Mže 1

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Přidejte váš revír k nám a umožněte ostatním nový rybářský zážitek.

Kontaktujte nás