Inzerovat zde
Inzerovat zde

Myslíš taky na něco jiného než na ryby?

Dozajista jste už kolikrát doma slyšeli například od své polovičky, jestli myslíte taktéž na něco jiného než jen pořád na ryby.

Inzerovat zde

Dozajista jste už kolikrát doma slyšeli například od své polovičky, jestli myslíte taktéž na něco jiného než jen pořád na ryby. Tato otázka je nám rybářům kladena zkrátka často a odpověď na ní je velmi těžká. Každý z nás totiž povědomě po návratu z jedné výpravy již přemýšlí nad další výpravou, například nad revírem kam příště vyrazíme, krmením, sestavami a častokrát také nad výmluvnou větou, kterou ošálíme svou spřízněnou duši, že tentokrát nestrávíme u vody celý víkend, ale jen pár hodin. Při nedělním večerním návratu hledáme otevřené květinářství, jelikož u vody jsou všechny hezké kytičky již spotřebované z výše popsaných důvodů, tak abychom dokázali alespoň nějak vynahradit naší nepřítomnost. Občas je poslední možnou záchranou benzínka, kde lze koupit nějakou sladkost na zub, která ovšem není tak efektivní jako kytice, nebývá to ovšem pravidlem a tak je potřeba zkoušet, stejně tak jako u vody. 

Ať chceme nebo ne, příprava k rybaření patří. Například pokud máme připraveny návazce, tak u vody ušetříme drahocenný čas a můžeme se plnohodnotně a intenzivně věnovat rybolovu, nikoliv navazování. S dostatkem připraveného krmení můžeme reagovat na různé situace, které nastanou. Mohl bych pokračovat, ale taktéž se musím připravovat na zítřek… 

Nepodceňujte přípravu a budete odměněni. Sportovci taktéž nemohou naskočit do zápasu bez tréninku a přípravy. Ať to o víkendu jezdí přátelé!

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Myslíš taky na něco jiného než na ryby?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář