Inzerovat zde
Inzerovat zde

Myšlenkama zpětně, aneb co pro mě znamená zahájená

Petrův zdar přátelé, pstruhová zahájená je svátkem pro každého milovníka muškaření či ultralehké přívlače.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, pstruhová zahájená je svátkem pro každého milovníka muškaření či ultralehké přívlače. Spousta mých kolegů rybářů si dokonce magické datum šestnáctého dubna pamatuje spolehlivěji než narozeniny jejich polovičky nebo datum výročí. Tento den, stejně tak jako například datum šestnáctého června ani není potřeba zapisovat do rybářova kalendáře. Ty dva puntíky totiž jakoby v tom kalendáři už samy od sebe svítily a volaly přesně dnes se děje něco výjimečného. 

A výjimečné tyto dny skutečně jsou. Vždy se na ně nervózně těšíme dlouhou dobu, připravujeme si nástrahy, organizujeme veškerý rybářský vercajk a ladíme formu u televize projížděním různých rybářských videiích. Pak, když to ovšem přijde a my můžeme vyslovit s prvním náhozem slovo zahájená, tak se naše duše uklidní, protože ví, že ji čeká spousta nádherných dní u vody v nově započaté sezóně. 

A my vám z celého srdce přejeme, aby vaše sezóna byla úspěšná. Abyste u vody načerpali klid a spoustu krásných zážitků. Tak ať se pruty ohýbají, Petrův zdar! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Myšlenkama zpětně, aneb co pro mě znamená zahájená

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář