Inzerovat zde
Inzerovat zde

Muškařské MS juniorů z pohledu Vojty Marka

21. 08. 2019
Letos se konalo mé první mistrovství světa v lovu ryb na umělou mušku, a ještě k tomu na domácí vodě, a to na Vltavě ve Vyšším Brodě a Čertových kamenech.

Letos se konalo mé první mistrovství světa v lovu ryb na umělou mušku, a ještě k tomu na domácí vodě, a to na Vltavě ve Vyšším Brodě a Čertových kamenech.

Zúčastnilo se devět týmů – ČR, Polsko, Belgie, USA, Irsko, JAR, Španělsko, Nový Zéland a Slovinsko.

Vzhledem k tomu, že jsme byly domácí tým, tak jsme měli každý přiděleného supervizora, který po celou dobu dohlížel na dodržování pravidel během závodu. Rovněž celý tým pociťoval nervozitu z pocitu zodpovědnosti neudělat doma ostudu.

Já jsem dostal vylosovanou skupinu C, což mi nevadilo, protože jsem nemusel ani jednou do Čerťáku brzy ráno a jen jednou jsem chytal na velké řece již od 7.00 hod.

Mé průběžné výsledky po každém kole byly součty: 1. kolo: 1., 2. kolo: 5., 3. kolo: 4., 4. kolo: 1. a 5. kolo: 2., v kterém mě přechytal africký závodník jen na velikost ryby.

Pro mě nejdůležitější výsledek byl z posledního kola, kdy se mi podařilo přechytat Američana, protože někteří členové našeho týmu měli v tomto kole špatný los a Američané se nás snažili odsunout z prvního místa. Toto se jim však nepodařilo a my jsme zvítězili rozdílem deseti bodů.

Jako poslední musím dodat, že se trenérovi podařilo sestavit kvalitní tým a žádný ze závodníků nezaostával.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Muškařské MS juniorů z pohledu Vojty Marka

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář