Inzerovat zde
Inzerovat zde

Mistrovství světa veteránů v rybolovné technice

04. 08. 2022
V uplynulých dnech, tj. 27.–31. 7. 2022 se v malebném německém lázeňském městečku Bad Kreuznach konalo Mistroství světa veteránů v rybolovné technice.

V uplynulých dnech, tj. 27.–31. 7. 2022 se v malebném německém lázeňském městečku Bad Kreuznach konalo Mistroství světa veteránů v rybolovné technice.

Pro veterány to bylo dlouho očekáváné mistroství světa, a to zejména s ohledem na jeho několikeré odložení zejména kvůli covidové situaci. Českou republiku, respektive Český rybářský svaz, reprezentovalo šest závodníků - Luboš Nims, Ladislav Jouza, Ivan Drahonínský a Milan Roubal z Prahy, Milan Tichý z Frýdlantu v Čechách a Karel Světelský z Kunčic pod Ondřejníkem.

Mini výprava českých veteránů bojovala v úmorném vedru se ctí. Luboš Nims ve třech účastech ve finále vybojoval stříbrnou a bronzovou medaili a čtvrté místo. Ladislav Jouza a Karel Světelský se v dalších osmi finále snažili o to, aby to zacinkalo vícekrát. Čtyři čtvrtá místa svědčí o tom, že k tomu chybělo opravdu jen málo. Ve vícebojích jsme vybojovali v pětiboji 6. a 8.místo, 5. a 6. místo v sedmiboji a 5. místo v devítiboji. Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde.

Všem reprezentantům děkujeme za obětavou reprezentaci Českého rybářského svazu a přejeme jim mnoho úspěchů při dalším MS seniorů a veteránů v rybolovné technice, které se uskuteční v příštím roce v Norsku.

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Mistrovství světa veteránů v rybolovné technice

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář