Inzerovat zde
Inzerovat zde

Mezinárodní mistrovství ČR v rybolovné technice

20. 06. 2017
Ve dnech 16.-18.6.2017 se uskutečnilo ve Frýdku-Místku Mezinárodní mistrovství ČR.

Ve dnech 16.-18.6.2017 se uskutečnilo ve Frýdku-Místku Mezinárodní mistrovství ČR. Mistrovství se zúčastnilo celkem 68 závodníků, z tohoto počtu bylo 54 mužů a 14 žen. Mimo závodníků z ČR se zúčastnili závodníci ze Slovenska, Slovinska a Polska. V pátek se závodilo na hřišti TJ Staré Město, závodníci začali s disciplínami 6, 7 a 9, protože nám nepřálo počasí, musela být disciplína 8 přesunuta na další den.

Daniel Hnízdil při disciplíně 3 - arenberg

Přestože v sobotu bylo téměř v celé republice slunečno, ve Frýdku-Místku tomu tak rozhodně nebylo. Na hřišti TJ Slovan, kam se závody přesunuly, začalo v dopoledních hodinách pršet a déšť přestal až v noci.

Velké poděkování patří jak pořadatelům (jmenovitě M. Pierzynovi), který přes nepřízeň počasí a jen s hrstkou dobrovolníků připravil velmi dobrý závod, tak rozhodčím, kteří celé dva dny dokázali v dešti bez přestávky na hřišti soudcovat.  A jak to celé dopadlo - po sečtení bodů ze všech disciplín se v kategorii mužů v pětiboji umístil na 1. místě Tomáš Spáčil (Středočeský ÚS), v kategorii žen byla 1. Tereza Havelková (Jihočeský ÚS), v sedmiboji si první místo odnesl Patrik Lexa (Jihočeský ÚS),  v sedmiboji žen 1. místo obsadila Kateřina Marková (Jihočeský ÚS) a mistrovský titul si v devítiboji odnesl Jan Luxa (Jihočeský ÚS). V soutěži družstev mužů vyhrála čtveřice z MRS a v ženách (do družstva se započítávají 2 ženy) vyhrálo družstvo JČ ÚS.

Uprostřed vítězné družstvo Jihočeského ÚS ve složení K. Marková, Bc. T. Havelková a trenér Josef Luxa

Všem vítězům, jak v jednotlivých disciplínách, tak ve vícebojích, gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů. 

Petra Hnízdilová

Odd. sportu a mládeže

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Mezinárodní mistrovství ČR v rybolovné technice

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář