Mezinárodní mistrovství ČR v LRU feeder

11. 09. 2017
Ve dnech 9.-10. 9. 2017 se konalo v Brandýse nad Labem Mezinárodní mistrovství České republiky v lovu ryb udicí - feeder.

Ve dnech 9.-10. 9. 2017 se konalo v Brandýse nad Labem Mezinárodní mistrovství České republiky v lovu ryb udicí - feeder.

Závod probíhal na Labi 18 a na start se postavilo 102 závodníků. Vyhodnocovalo se hned několik kategorií, a to muži, ženy, tříčlenná družstva, junioři a kadeti. Jestliže upřesníme počty bylo zde 89 mužů, 3 ženy, 6 juniorů a 5 kadetů. Družstev se na startu sešlo celkem 34. A co závodníci nejvíce chytali - cejn malý, cejn velký, plotice obecná. V sobotu první kolo mistrovství vyhrál s velkým náskokem Petr Bromovský (MOSELLA FEEDER TEAM – MO Český Šternberk a předseda odboru LRU feeder při Radě ČRS).

Bohužel v nedělním závodě se mu již tak nedařilo a první místo nejen v druhém kole, ale i v celkovém součtu a Mistrem republiky se stal Stanislav Polívka (MO Litoměřice - Labe Feeder Team),

na druhém místě skončil Ondřej Hájek z MO Praha 9 Vysočany a na 3. místě se umístil Jaroslav Rajdl z MO Malešov. Ve družstvech si 1. místo vybojovalo družstvo Kaprňák feeder team - MO Kolín ve složení Havlíček Petr, Poskočil Petr, Ludvík Jiří, 2. místo vybojoval tým RIVE Feederboys.cz - MO Čelákovice a 3. místo obsadilo družstvo Tubertini A - MO ČRS Praha 4 Pankrác.

Zdroj: Rybsvaz.cz

Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Mezinárodní mistrovství ČR v LRU feeder

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář