Inzerovat zde
Inzerovat zde

Luxusní Queenfish a skákající Dorádo

Petrův zdar z třetího dne v Ománu přátelé. Opět přicházíme s novými zážitky, poznatky a především s luxusními fotkami. Dnešní den začal zajímavě, ráno byl vítr okolo šesti metrů za sekundu a tak jsme vyrazili k podmořským horám vyzkoušet pozornost větších ryb. Podařilo se nám na hladinové nástrahy udělat tři záběry, první rybou bylo Bonito, druhou rybou Tomášovo skákající Dorádo a třetí rybou byl neznámý predátor, o kterého Zdenál zlomil svůj nejsilnější prut na GTčka.

Inzerovat zde

Petrův zdar z třetího dne v Ománu přátelé.

Opět přicházíme s novými zážitky, poznatky a především s luxusními fotkami. Dnešní den začal zajímavě, ráno byl vítr okolo šesti metrů za sekundu a tak jsme vyrazili k podmořským horám vyzkoušet pozornost větších ryb. Podařilo se nám na hladinové nástrahy udělat tři záběry, první rybou bylo Bonito, druhou rybou Tomášovo skákající Dorádo a třetí rybou byl neznámý predátor, o kterého Zdenál zlomil svůj nejsilnější prut na GTčka. 

Těsně před dvanáctou hodinou jsme vyrazili k ostrůvkům, abychom si odpočali od házení těžkých popperů a na jemnější proutky pochytali několik krásných ryb jménem Queenfish. Poté se uklidnil vítr, dali jsme si na lodi oběd a vyrazili zpět na podmořské hory. Tam jsme zjistili, že nám chybí drift i vlnky na hladině. Taktéž aktivita ryb vlivem uklidnění větru šla rapidně dolů a tak i když jsme nějakou ze zdejších ryb vyprovokovali k akci, tak se vždy přijela na naši nástrahu jen podívat a poté nám zamávala na rozloučenou.

Kdyby bylo moře alespoň trochu v pohybu, tak to máme mnohem snazší, takhle v průzračné vodě bez vln dokázaly útočící ryby včas poznat, že se jedná o zradu a neokusily naše nástrahy. Nic méně to byla pro nás krásná podívaná na projíždějící Doráda, Bonita, GTčka a Jehlice.

Nakonec Tomáš ze dna chytil trofejního Pyskouna, který měl nádhernou barvu, povedly se i nejsmradlavější ryby Ománu jménem Wolfherring, první z nich chytil Rejža když si opět jako tradičně odskočil od kamery a tak to nakonec i přes pozdější menší aktivitu ryb bylo víc než super. 

Zítra bychom se chtěli první půlku dne věnovat opět větším rybám a poté si zkusit závlačet s jemnějšími proutky, jelikož už toho házení a stahování 150 gramových nástrah máme opravdu dost a bolí nás celé tělo.

Jinak Tomíno se dnes dával dohromady na baráku, každé dvě hodiny za ním chodili kluci s No Boundaries a vyptávali se ho jak mu je a zdali něco nepotřebuje. Všichni doufáme, že už se dal do kupy a zítra zapřáhne pořádnou rybu. 

Ať vám to jezdí, ahoj!

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Luxusní Queenfish a skákající Dorádo

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář