Inzerovat zde
Inzerovat zde

Liščí jezero

Nový soukromý revír „Liščí Jezero“ v severních Čechách v obci Chabařovice. Revír o rozloze 5 ha není možné vypustit a slovit, naposledy se o to někdo pokusil před 50 lety.

Sportovní revír „Liščí jezero“ o rozloze 5 ha, skvěle zarybněný především trofejními kapry o velikosti 5 – 23 kg, štikou do 110 cm, candátem do 100 cm, pstruhem duhovým 45 – 70 cm a to vše zatím pro rok 2011 a nepočítám domorodé ryby co nebyly ještě ani uloveny, se nachází na okraji obce Chabařovice, mezi městy Teplice a Ústím nad Labem. Rozkládá se v revitalizované krajině v blízkosti, nově vznikající rozsáhlé rekreační oblasti okolo napouštěného Jezera Milada.

Tvoří ho soustava dvou přírodně vzniklých a propojených vodních ploch, tyto rybníky staré 130 let, už 60 roků slouží jako sportovní voda a není možné je vypustit ani slovit, proto se také o to ve známé minulosti, sahající až do 50 let minulého století, nikdo nepokusil. Naše Liščí jezero je díky své poloze velmi dobře dostupné z obou dvou zmíněných měst a oproti mnohem větší sestře Miladě se zde mohou a také se chytají ryby! A to mnohdy s malou dávkou štěstí i v trofejních velikostech. Příjezd sem, k nám, je po zpevněné asfaltové komunikaci až na parkoviště před vodní plochou, možný osobním automobilem bez potíží.

LIŠČÍ JEZERO
Chabařovice
zobrazit na mapě

rozloha:5.0 ha
www: www.liscijezero.cz
email: liscijezero@seznam.cz
mob:733 419 916
tel:733 419 916, 731 584 519
mapa: viz. mapa

Připojené obrázky

Sdílet tento revír

Zprávy od vody ze soukromého revíru Liščí jezero

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Pokud chcete vložit soukromý revír na Zachytáme.cz, tak nás prosím kontaktujte