Inzerovat zde
Inzerovat zde

Letní brození v kraťasech je příjemnou záležitostí

Petrův zdar přátelé, letní a chvílemi nechutné teploty lze přežít u vody i tak, že si člověk zabrodí v kraťasech a u toho se příjemně ochladí.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, letní a chvílemi nechutné teploty lze přežít u vody i tak, že si člověk zabrodí v kraťasech a u toho se příjemně ochladí. Ona taková procházka s přívlačovým prutem ve vodě se dá považovat za velmi prospěšnou záležitost pro naše tělo. A když se u toho navíc povede přelstít k záběru nějaká ryba, tak rázem rybář spojil prospěšné se zábavou a ani doma mu přece nemohou nadávat, že zase strávil nějaký ten čas u vody. 

Navíc když se člověk pomalu brodí říčkou a voda ho příjemně ochlazuje, tak se mnohem lépe soustředí. Pěkný moment nastává když člověk odhalí pomocí polarizačních brýlí jámu, či nějakou překážku ve vodě a kolem ní to prohodí. Tady přece musí být! A taky že ano. Bum, prásk, ryba na prutě, ultralight prut v plném zápřahu a na druhém konci krásně vybarvená a stavěná štika. 

Momenty, na které člověk nikdy nezapomene. A až jednou nebude moct na nohy a provádět podobné husarské kousky jako brození v pantoflích ve vodě, tak bude vzpomínat. I proto rybaření natolik milujeme. Kvůli zážitkům, které nám už nikdo nevezme. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Letní brození v kraťasech je příjemnou záležitostí

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář