Inzerovat zde
Inzerovat zde

Lehká přívlač či muškaření, to je požitek

Petrův zdar přátelé, od zahájené nám už uběhlo několik dní a tak je na čase se zeptat jak vám to šlo a zdali máte nějaké nové a zajímavé zážitky?

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, od zahájené nám už uběhlo několik dní a tak je na čase se zeptat jak vám to šlo a zdali máte nějaké nové a zajímavé zážitky? Počasí je sice v posledních dnech velmi nevyzpytatelné a příroda si s námi tak trochu pohrává, ale to nám nesmí zkazit náladu. Pamatuji si jak můj děda říkával „na ryby půjdu i kdyby padaly trakaře, jelikož nejsem z cukru“. To ovšem berte s nadsázkou. 

Nic méně dnes zasíláme nějaké ty fotečky od našeho redaktora Járy, který každým rokem při zahájené na chvílí odkládá plavačkové, feederové i kaprové pruty a jde zkusit štěstí s muškařským či lehkým přívlačovým prutem. Právě na tyto sestavy lze přesvědčit k záběru téměř jakoukoliv rybu a tak nikdy není nouze o druhovou pestrost, která člověka vždy potěší. Kolikrát ke štěstí stačí málo a člověk se neustále nemusí honit za trofejí. Tak ať vám to jezdí přátelé, ahoj! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Lehká přívlač či muškaření, to je požitek

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář