Inzerovat zde
Inzerovat zde

Královny proudy milují veliké a tvrdé nástrahy

Veliké a tvrdé nástrahy? To královny proudu milují. Boilies s masovou příchutí, halibut pelety, ale i další různé tvrdší složky vám kolikrát zajistí pozornost u parem a jsou efektivnější než cokoliv jiného.

Inzerovat zde

Veliké a tvrdé nástrahy? To královny proudu milují. Boilies s masovou příchutí, halibut pelety, ale i další různé tvrdší složky vám kolikrát zajistí pozornost u parem a jsou efektivnější než cokoliv jiného. Často spousta rybářů doufá, že se k parmám prochytá přes menší rybky a i přes to, že postupem času používají veliké rousnice, či skutečně veliká sousta složená z houfu masných červů či kukuřice tak to nestačí a nenasytní cejnci, karásci a další drobné rybky jim „kazí“ radost.

Řešením na revírech, kde se parmy vyskytují, ale společně s nimi i spousta drobných ryb je skutečně začít s hrubším vnaděním, tedy nastřílet si do místa halibut pelety, či boilies s masovou příchutí a tímto způsobem místo později také udržovat. Netvrdím, že vždy to může fungovat a zároveň jsem si vědom toho, že kolikrát jsou obyčejné přírodní nástrahy mnohem efektivnější.

Jsou však situace, kdy vám hrubé krmení opravdu dokáže přilákat spoustu nádherných parem v nemalých velikostech a od vody budete odcházet unavení z nádherných soubojů a s úsměvem na rtech. Nic méně jak už bylo zmíněno, pokaždé funguje něco jiného a i proto je rybařina tak krásná, protože nás neustále školí a nenechá klidnými. Tak ať se jim trefíte do chuti přátelé, Petrův zdar. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Královny proudy milují veliké a tvrdé nástrahy

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář