Inzerovat zde
Inzerovat zde

Kouzlo rybolovu z nafukovací sedačky

Petrův zdar přátelé, pomalinku startuje období, které nám nahrává do karet. Teplota vzduchu, tím pádem i vody se začne pomalu ale jistě ochlazovat a rybí apetit zcela jistě poroste vzhůru.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, pomalinku startuje období, které nám nahrává do karet. Teplota vzduchu, tím pádem i vody se začne pomalu ale jistě ochlazovat a rybí apetit zcela jistě poroste vzhůru. Ryby se začnou krmit před nadcházející zimou a my už se snad u vody nebudeme tak moc potit jako v předchozích měsících. 

Právě nedávno jsme opět byly kopat vodu na bellyboatu a docela dobře nám to kopalo i do prutů. Zkrátka ta nafouklá sedačka na vodě má něco do sebe. Člověk se snadno dostane do míst, kam by jen velmi těžko došel pěšky a nabídne se mu navíc nádherný a neotřelý pohled na okolní krajinu z vody. 

Sice je rybář z toho celodenního odrážení naprosto vyřízen, pokud však snese nějakou fyzickou námahu, bude mu odměnou několik nádherných ryb i zážitků. Při tomhle způsobu rybolovu člověk skutečně spojí příjemné s užitečným, tedy spálí pár kalorií a do toho dělá činnost, kterou nadevše miluje. 

Ať vám to jezdí přátelé, ahoj! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Kouzlo rybolovu z nafukovací sedačky

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář