Inzerovat zde
Inzerovat zde

Kouzelný double

Petrův zdar přátelé, v našich rybářských životech občas zažijeme neobvyklé a velmi adrenalinové situace. Příkladem může být dvojitý záběr, neboli jinak řečeno double.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, v našich rybářských životech občas zažijeme neobvyklé a velmi adrenalinové situace. Příkladem může být dvojitý záběr, neboli jinak řečeno double. Ten často prověří naše schopnosti a dovednosti. Pokud však při nás stojí také kus pověstného štěstí, můžeme potěžkat dvě ryby zároveň a to je něco, co se jen tak neokouká. 

Za normálních okolností se těmto situacím snažím předcházet. Chytám tedy s jedním prutem selektivně a druhým prutem se bavím s menšími rybami. Někdy se však i přes to povede obávaný dvojitý záběr. Pokud to zrovna neskončí zamotáním a fiaskem, tak je to neuvěřitelný zážitek. 

Hlavou se vám začne honit tolik myšlenek. Na kterém prutu bude větší ryba? Jak mám zdolávat, abych neztratil s rybami kontakt? Proč nemám víc než dvě ruky? Když se k tomu přidá i nával adrenalinu, tak už je to pomalu na infarkt. 

Zažili jste u vody obdobné situace? A jak se vám je podařilo vyřešit? 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Kouzelný double

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář