Inzerovat zde
Inzerovat zde

Když nestíháte obsluhovat dva feedery

Každý rybář to zná. Jsou chvíle kdy i přes veškerou vynaloženou snahu, experimentování a opravdový boj o každý záběr člověk zkrátka nezavadí ani o šupinku.

Inzerovat zde

Každý rybář to zná. Jsou chvíle kdy i přes veškerou vynaloženou snahu, experimentování a opravdový boj o každý záběr člověk zkrátka nezavadí ani o šupinku. No a taky jsou chvíle, kdy vyrazíte na chviličku po práci k vodě a nestačíte obsluhovat dva feedery, aniž byste měli předem zakrmeno nebo jste věnovali nějaké veliké úsilí přípravě.

I proto je rybaření tak krásné, protože nikdy nevíme, co nás vlastně čeká, a sami jsme zvědaví na průběh naší výpravy. Občas předem přemýšlíme a sníme o tom, že by to mohlo být super, že by to mohlo brát nebo dokonce, že by mohl přijít záběr od obrovské ryby a ihned na to ten nádherný zvuk kvílejícího navijáku.

To je zkrátka rybaření, nebudu to dál rozvádět, snad jen mohu říct, že dnešních pár hodinek po práci bylo naprosto úžasných a jen tiše doufám, že tyto krásné chvíle zažiju ještě jednou a vám naši milý fanoušci tyto krásné chvíle u vody pochopitelně přeju taky.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Když nestíháte obsluhovat dva feedery

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář