Inzerovat zde
Inzerovat zde

Když na rybářské dovolené počasí nepřeje

Petrův zdar přátelé, představte si, že vyrazíte za rybami na svojí vysněnou dovolenou do zahraničí a počasí vám vůbec nepřeje. Celé dny fouká, prší a vy můžete rázem zapomenout na to, že byste vypluli lodí z přístavu.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, představte si, že vyrazíte za rybami na svojí vysněnou dovolenou do zahraničí a počasí vám vůbec nepřeje. Celé dny fouká, prší a vy můžete rázem zapomenout na to, že byste vypluli lodí z přístavu. To je zkrátka příroda a přírodě neporučíš. Nic méně i přes to lze vždy najít alternativní plán, který vás mnohdy může bavit více než cokoliv jiného. 

My jsme obdobnou situaci zažili letos v Norsku. Avšak místo toho, abychom seděli na apartmánu, tak jsme se vydali vstříc dobrodružství na předem vytipovaná místa podle map. Využili jsme nasbíraných zkušeností z tuzemských vod a pokusili se na feeder i splávek přesvědčit ryby k záběru ze břehu. 

Pár nakoupených krevetek a strouhanka jako krmení bohatě postačili k tomu, abychom si skvěle zachytali. Troufnu si říct, že zážitek z rybaření ze břehu předčil i následné krásné dny na moři, kdy se již počasí umoudřilo a my mohli vyrazit s lodí na oceán. Člověka prostě hodně potěší když ze špatné situace dokáže vyždímat maximum. 

Proto pokaždé když vyrážím na rybářskou dovolenou do nové destinace, tak nezůstávám pouze u jednoho plánu. Najdu si několik alternativních řešení pro případ, že by nám počasí zrovna nepřálo. Všem přeji co možná nejkrásnější počasí ve vašem putování po nových a neznámých revírech. Pokud tomu půjdete naproti a nebudete sedět na gauči, určitě i z beznadějné situace dokážete vykouzlit zajímavý zážitek. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Když na rybářské dovolené počasí nepřeje

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář