Inzerovat zde
Inzerovat zde

Když jsou tloušti při chuti...

Když jsou tloušti při chuti, tak se feederové špičky ohýbají v tak pravidelných intervalech až si říkáte, že lepší to snad být ani nemůže.

Inzerovat zde

Když jsou tloušti při chuti, tak se feederové špičky ohýbají v tak pravidelných intervalech až si říkáte, že lepší to snad být ani nemůže. Přesvědčit se dají na červenou barvu. Každý jistě víme, že třešně jsou velmi efektivní, ale pokud je u sebe zrovna nemáte a chcete chytit tlouště tak nezoufejte, existují i další alternativy. Místo nich můžete použít červené boilies, peletky, kukuřičku, masné červy, zkrátka cokoliv má červenou barvu a máte to právě u sebe.

Už několikrát jsem se přesvědčil o tom, že když na tlouště natrefíte a jsou zrovna při chuti, tak výše popsané alternativy fungují na výbornou, naopak několikrát se mi taktéž stalo, že třešně tloušťům v danou chvíli nechutnaly a naopak fungovaly například aromatické červené halibut peletky. V případě, že jsem v danou chvíli změnil například červenou halibut peletku za černou, tak jsem na záběr čekal mnohem déle. Velmi dobře funguje taktéž červené ovocné boilies, závěs z červených kukuřiček, či plný háček červených masných červů.

Červená je zkrátka barva, která v tlouštích vyvolává jakýsi signál, že se tu nachází velmi atraktivní potrava, kterou nemůže odmítnout a tak když budete příště u vody a budete se chtít pokusit o tlouště, pamatujte na to, že je vhodné použít červený spouštěč, který mnohdy v tlouštích vyvolá žravé šílenství.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Když jsou tloušti při chuti...

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář