Inzerovat zde
Inzerovat zde

Kandidátky do výboru SÚS, DK SÚS, RR ČRS, RDR ČRS

28. 05. 2022
Přinášíme seznam kandidátek na předsedu SÚS, do výboru SÚS, Dozorčí komise SÚS, Republikové Rady ČRS, Republikové DK. Kandidátky byly sestaveny na základě všech nominací výborem SÚS a jednotlivými MO, které byly dodány na sekretariát SÚS.

Inzerovat zde

Přinášíme seznam kandidátek na předsedu SÚS, do výboru SÚS, Dozorčí komise SÚS, Republikové Rady ČRS, Republikové DK. Kandidátky byly sestaveny na základě všech nominací výborem SÚS a jednotlivými MO, které byly dodány na sekretariát SÚS. 

Předseda ČRS, z. s., Středočeského územního svazu

Nominaci získal:

1. Dušan HÝBNER, 46 let, MO Bělá pod Bezdězem, stávající předseda SÚS, předseda MO, hospodář MO, nominován výborem SÚS, MO Bělá p/B, MO Mnichovo Hradiště a MO Bakov n/Jizerou.

Dozorčí komise ČRS, z. s., Středočeského územního svazu (volí se 5 kandidátů)

Nominaci získali (jméno, MO, stávající funkce v ČRS, nominace):

  1. Ing. Miroslav NEUMAN, MO Bělá pod Bezdězem, místopředseda DK SÚS, jednatel MO, nominován MO
  2. Jan ROGOS, MO Hořovice, jednatel MO, nominován výborem SÚS
  3. Jaroslav CEPEK, MO Mladá Boleslav, člen DK SÚS, nominován MO
  4. Jan MELKES, MO Zeleneč, člen DK SÚS, nominován MO
  5. Adolf PEISKER, MO Jince, předseda DK MO, nominován výborem SÚS
  6. Pavel NOVÁK, MO Mělník, nominován MO
  7. Ing. Radek PTÁČEK, MO Uhříněves, člen DK SÚS, nominován MO

Zástupce Středočeského územního svazu v Republikové radě ČRS (volí se 1 kandidát)

Nominaci získali:

  1. předseda SÚS (automatická účast ze Stanov ČRS – nevolí se)
  2. Radek ZAHRÁDKA, MO Mladá Boleslav, místopředseda SÚS, hospodář MO, předseda LRU SÚS, nominován výborem SÚS

Náhradník Středočeského územního svazu v Republikové radě ČRS (volí se 1 kandidát)

Nominaci získala:

  1. Mgr. Magda VONDRUŠKOVÁ, MO Unhošť, předsedkyně DK MO, SÚS, členka RDR ČRS, nominována výborem SÚS

Zástupce Středočeského územního svazu v Republikové dozorčí radě ČRS (volí se 1 kandidát)

Nominaci získal:

  1. Ing. Miroslav NEUMAN, MO Bělá pod Bezdězem, místopředseda DK SÚS, jednatel MO, nominován výborem SÚS

Náhradník Středočeského územního svazu v Republikové dozorčí radě ČRS (volí se 1 kandidát)

Nominaci získal:

  1. Jan ROGOS, MO Hořovice, jednatel MO, nominován výborem SÚS

Výbor ČRS, z. s., Středočeského územního svazu (volí se 11 kandidátů)

Nominaci získali:

  1. Radek ZAHRÁDKA, MO Mladá Boleslav, místopředseda SÚS, předseda LRU SÚS, hospodář, nominován MO
  2. Mgr. Magdalena VONDRUŠKOVÁ, MO Unhošť, předsedkyně DK MO, SÚS, členka RDR ČRS, nominována MO
  3. Jiří NOVÁK, MO Kladno, místopředseda SÚS, předseda MO, nominován MO
  4. Milan ŠTĚPNIČKA, MO Český Šternberk, hospodář MO a ÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
  5. Jan PORHANSL, MO Kladruby, hospodář MO, zást. hospodáře SÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
  6. Ing. David GRUNT, MO Hořovice, hospodář MO, člen výboru SÚS, nominován MO
  7. Marek MACHOLDA, MO Mělník, jednatel MO, nominován MO
  8. Jiří EICHLER, MO Čelákovice, předseda MO, vedoucí OM SÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
  9. Jakub KEMR, MO Nymburk, člen výboru MO, nominován výborem SÚS
  10. Alena VALTROVÁ, MO Žleby, účetní MO, členka výboru ÚS, nominována MO
  11. Petr ČERNÝ, MO Kozárovice, člen výboru MO, nominován výborem SÚS
  12. Martin LAŠTOVKA, MO Králův Dvůr, předseda MO, nominován výborem SÚS
  13. Ing. Tomáš STRAKA, MO Veltruby, předseda MO, vedoucí OČV SÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
  14. JUDr. Jaroslav ČERNÍK, MO Mělník, předseda MO, člen výboru SÚS, nominován MO.

Všechny materiály ke konferenci SÚS včetně kandidátek budou odeslány na MO, aby je mohli v MO projednat.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Kandidátky do výboru SÚS, DK SÚS, RR ČRS, RDR ČRS

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář