Inzerovat zde
Inzerovat zde

Juniorská přívlač v roce 2018

05. 11. 2018
V sobotu 13. 10. 2018 skončila letošní závodní sezóna pro juniorské závodníky v přívlači posledním závodem Juniorské ligy 2018 FT Fishing Cupu Jizerským okounkem v Mladé Boleslavi.

V sobotu 13. 10. 2018 skončila letošní závodní sezóna pro juniorské závodníky v přívlači posledním závodem Juniorské ligy 2018 FT Fishing Cupu Jizerským okounkem v Mladé Boleslavi.

V letošním roce se konalo 6 závodů Juniorské ligy, z nichž se celá polovina konala na revírech SÚS – 1. kolo na Rachyni pořádal Český Šternberk, 3. kolo na Blanici pořádala MO Vlašim a poslední kolo MO Mladá Boleslav na Jizeře., která na stejné řece skvěle uspořádala i Mezinárodní mistrovství České republiky juniorů.

Naši junioři se také zúčastnili Mezinárodního mistrovství Slovenska, které se konalo 30. 6. 2018 v Kysuckém Novém Meste. Tam se zástupci SÚS rozhodně neztratili: v kategorii U15 obsadil 2. místo Samuel Bílý (Rakovník), 3. místo Vojtěch Marek (Vlašim), 7. místo Daniela Truhlářová (Vlašim) a 10. místo Vojtěch Šedivý (Mladá Boleslav). V kategorii U20 byl nejlepším českým reprezentantem na 5. místě Tomáš Zikán z Hořovic.

Velkým úspěchem zástupců SÚS skončilo také Mezinárodní mistrovství České republiky, když v kategorii U14 obsadili naši zástupci kompletní stupně vítězů a jak v mezinárodní i národní kategorii v pořadí 1. místo Tomáš Řezáč Mladá Boleslav), 2. místo Pavel Franče (Křivoklát) a 3. místo Aleš Vorel (Rakovník). Na 7. místě skončil Vojtěch Šedivý (Mladá Boleslav). V kategorii U18 se vítězem národního mistrovství ČR stal Samuel Bílý (Rakovník) a v Mezinárodním mistrovství ČR obsadil 2. místo, Daniela Truhlářová byla 8., Jan Linhart (Mladá Boleslav) 9. a Jan Fišer (Rakovník) 12.

V celkové pořadí letošního ročníku Juniorské ligy 2018 FT Fishing Cupu se ze zástupců SÚS nejlépe umístil druhý Samuel Bílý, do první desítky se dostala i pátá Daniela Truhlářová.

Našim zástupcům se dařilo i v jednotlivých závodech, kde se na stupně vítězů dostal dvakrát Samuel Bílý – zvítězil v závodě Tábor Jordán a druhý byl na Západočeském dravci. Jednou se na stupně vítězů dostali také Jan Hypš z Uhříněvsi (2. Duhák Rachyně),  Daniela Truhlářová (3. Tábor Jordán) a Vojtěch Šedivý (3. Vlašimský dravec).

V konečných žebříčcích za rok 2018 ovládl kategorii U14 Pavel Franče na druhém místě ho následoval Aleš Vorel, 5. místo obsadil Vojtěch Šedivý. V této kategorii dominovali naši zástupci, kteří v první desítce obsadili osm míst a ze 70 závodníků bylo 47 z SÚS! V kategorii U18 skončil Samuel Bílý druhý a Daniela Truhlářová se umístila na 5. místě. O budoucnost přívlače se ve Středních Čechách nemusíme rozhodně obávat!

Aleš Truhlář, MO Vlašim

Zdroj:
CRS-SUS.cz

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Juniorská přívlač v roce 2018

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář