Inzerovat zde
Inzerovat zde
Inzerovat zde

Jestřabice

Sportovní rybářství Jestřabice spol.s r.o. nabízí všem sportovním rybářům možnost rybolovu na přehradě v Jestřabicích u Kyjova. Tato 6-ti hektarová přehrada s max. hloubkou 7m u hráze je bohatě zarybněna (kapr, amur, štika, pstruh, siven, jeseter).

Sportovní rybářství Jestřabice spol.s r.o. nabízí všem sportovním rybářům možnost rybolovu na přehradě v Jestřabicích u Kyjova. Tato 6-ti hektarová přehrada s max. hloubkou 7m u hráze je bohatě zarybněna (kapr, amur, štika, pstruh,siven jeseter). Vysazujeme i trofejní ryby a jelikož zde mají ryby horní míru, mají rybáři jistotu opravdu skvělých úlovků.

Rybolov zde může provozovat každý zájemce, který si zakoupí jednu z našich povolenek a je srozuměn s rybářským řádem vydaným pro tento revír. Pro muškaře existuje možnost lovu z belly-boatu v počtu max. tři na vodě, nástupní a výstupní místo pouze schody na hrázi. Nutno dodržovat odstup od břehu, tak aby nebyli obtěžováni ostatní rybáři. Při koupi povolenky \„chyť a pusť\“ možnost lovu až na tři pruty a po nahlášení i celonoční rybolov. Dítě do 10-ti let může chytat s dospělým doprovodem na svůj prut zdarma. Je zde možnost ubytování v chatě přímo u vody.

Jestřabice
76805 Koryčany
zobrazit na mapě

rozloha:6.0 ha
www:www.jestrabice.cz
email:ryby@jestrabice.cz
mob:+420 606 235 010
tel:+420 602 832 077
mapa:viz. mapa

Připojené obrázky

Sdílet tento revír

Zprávy od vody ze soukromého revíru Jestřabice

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Pokud chcete vložit soukromý revír na Zachytáme.cz, tak nás prosím kontaktujte