Inzerovat zde
Inzerovat zde

Ještěže máme to rybaření v této nelehké době

Petrův zdar přátelé, ještěže existuje tak krásný koníček, díky kterému máme možnost alespoň na nějaký čas uniknout od práce, povinností a velmi smutné nynější reality. Já si opravdu nedokážu představit jinou činnost, díky které se rychle zbavím obav, strachu i stresu.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, ještěže existuje tak krásný koníček, díky kterému máme možnost alespoň na nějaký čas uniknout od práce, povinností a velmi smutné nynější reality. Já si opravdu nedokážu představit jinou činnost, díky které se rychle zbavím obav, strachu i stresu. Přitom je to prosté, stačí vzít vercajk, vyrazit a nahodit. Pak už začíná plnohodnotný očistec pro moji duši. 

V poslední době se toho událo tolik, že to pro každého člověka musí být obrovsky těžké. Univerzální rada jak zvládat tyto situace samozřejmě neexistuje. Mnohdy však opravdu pomůže zajít k vodě nebo pokud nemůžeme, alespoň k ní přijít v našich představách. Víte jak mi zvedlo náladu, když jsem nedávno projížděl starší rybářské fotky a vybavoval si vzpomínky na nádherné úlovky i revíry, které jsem navštívil v předchozí sezóně? Opravdu hodně, protože v tu chvíli se zmíněným vzpomínkám člověk plně oddá. 

Stejně tak jako v dnešní den u vody. K tomu, abych si užil pořádnou porci zábavy mi stačil lehký proutek, spláveček a jedna krabička masných červů i kukuřičky. Brčko se velmi často potápělo pod vodní hladinu a já si užíval byť mrazivého tak i přes to nádherného dne u vody. Při odchodu od vody mě dokonce začaly doprovázet sněžné vločky, které přesně věděly, kdy mají začít padat. Nepromočený, lehce promrzlí, ale hlavně psychicky odpočinutý jsem mohl vyrazit zpět k domovu plný naděje a pozitivních myšlenek. 

Takže až vám mí kolegové z Petrova cechu bude někdy úzko, zkuste to taky. Ať vám to jezdí! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Ještěže máme to rybaření v této nelehké době

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář