Inzerovat zde
Inzerovat zde

Jak dopadlo mezinárodní mistrovství ČR v plavané

21. 08. 2018
Letošní rok se MeMiČR v LRU plavaná konalo na krásné lokalitě v jižních Čechách, a to nad soutokem Lužnice a Vltavy v Nových Dvorech.

Družstvo středočeských závodníků ve složení: Pavel Syrovátka, Roman Pokorný ml, Aleš Flanderka a Jakub Toužimský sem letos jelo odčinit nepovedený loňský závod, a tak se sešli na závodní trati již ve čtvrtek večer, aby mohli již od rána trénovat a připravovat odhozové pruty a udice na děličku na sobotní a nedělní závod.

Bohužel si v sobotním závodě s našimi závodníky zahrál los a na sektoru C poslal Romana na poslední místo 25. Kdyby seděl jen 

o jedno místo vedle, dělal by v sektoru D druhé místo. V sektoru C to ale s váhou 6 280 g stačilo jen na 18. místo. Další výsledky našich závodníků: Aleš Flanderka sektor B 5 080 g a 8. místo, Pavel Syrovátka sektor A – bohužel taky skoro antiforhond 8. místo s vahou 10 390 a na sektoru D Kuba Toužimský 12. s vahou 2 800 g. Po prvním dnu jsme byli na 11. místě z 25 týmů.

Do druhého dne jsme chtěli jen o něco lepší los, tak abychom mohli bojovat o lepší umístění v sektorech a posunout se v celkovém pořadí výše. To se taky povedlo a součtem umístění v neděli 27 jsme se posunuli na celkové 6. místo, což v konkurenci 25 týmů je dobrý výsledek.

Ještě dodám výsledky z druhého dne. Sektor A Aleš (4.) s vahou 22 730, sektor B Kuba (16.) s vahou 8 140, sektor C Pavel (1.) s vahou 13 780 a sektor D Roman (6.) s vahou 9 360.

Děkujeme Středočeskému územnímu svazu za podporu.  

Roman Pokorný st.

Zdroj: CRS-sus.cz

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Jak dopadlo mezinárodní mistrovství ČR v plavané

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář