Inzerovat zde
Inzerovat zde

Jak dopadla divize a krajské kolo SÚS ve feederu?

07. 09. 2018
Jako každý rok, patřil poslední prázdninový víkend druhému kolu středočeské divize a krajského poháru ve feederu.

Jako každý rok, patřil poslední prázdninový víkend druhému kolu středočeské divize a krajského poháru ve feederu. Stejně jako na jaře v prvním kole se o postup do druhé ligy za Středočechy utkalo devět divizních družstev, které doplnili do celkového počtu 41 účastnící krajského oháru. Druhé kolo bylo naplánováno na velmi oblíbený a nadstandardně zarybnění úsek Labe v Brandýse nad Labem.

Tento úsek se řadí mezi to nejlepší, co dokáží středočeské místní organizace nabídnout k pořádání rybářské soutěže jak z hlediska rybí obsádky, regulérnosti tratě, tak co se týče zázemí pro soutěžící. Navzdory nepříznivé předpovědi počasí, která slibovala vytrvalý déšť, se žádné nepříjemné překvapení nekonalo a i pro tentokráte počasí účastníkům závodu přálo. Ti si tak mohli vychutnat příjemný soutěžní víkend plný rybářských zážitků.

Stává se evergreenem že ve spoustě rybářských soutěžích napříč celé republiky se na předních příčkách umísťují členové „líhně feederových talentů“ MO Český Šternberk. Ani protentokrát to nedopadlo jinak. Ve středočeské divizi zvítězilo družstvo právě z Českého Šternberka, navíc v první desítce krajského poháru SÚS bylo hned pět členů ze stejné místní organizace.

Středočeskou divizi ovládlo družstvo Feeder Team Český Šternberk ve složení Jiří Hanousek, Marek Veselý a Jan Bank a gratulujeme k postupu do druhé ligy sk.A a v roce 2019 přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Na druhém místě se umístilo družstvo Browning Feeder Team CZ ČRS ve složení Karel Staněk, Landvojtovič Jan a Petr Vymazal.
Na třetím místě se umístilo družstvo Jizera feedershop- MO Brandýs ve složení Pietrzyk Piotr, Ladislav Varga, Vladimír Horák.
V krajském poháru 2018 zvítězil Petr Bromovský z MO Český Šternberk, na druhém místě skončil Karel Staněk z MO Smečno a třetí byl Marek Veselý z MO Český Šternberk.

Závěrem se sluší poděkovat všem, kteří se na letošním ročníku divize a KP podíleli, Středočeskému územnímu svazu, MO Neratovice za první kolo, MO Brandýs nad Labem za kolo druhé, a všem závodníkům za hojnou účast.

Vítězům letošního ročníku gratuluji a přeji mnoho úspěchů ve zbytku letošní sezony a již nyní Vás všechny zveme na nadcházející ročník divize SÚS a KP 2019.

Zdroj: CRS-sus.cz

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Jak dopadla divize a krajské kolo SÚS ve feederu?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář