Inzerovat zde
Inzerovat zde

jak dopadl pohár krále Jiřího – Memoriál Josefa Ondry

28. 05. 2022
Ve dnech 21. - 22. 5. 2022 se konal 21. ročník závodu o „Pohár krále Jiřího – Memoriál Josefa Ondry“, který tradičně pořádá MO Poděbrady. Tento závod se těší velkému zájmu, zúčastnilo se ho mnoho ligových závodníků z celé České republiky.

Ve dnech 21. - 22. 5. 2022 se konal 21. ročník závodu o „Pohár krále Jiřího – Memoriál Josefa Ondry“, který tradičně pořádá MO Poděbrady. Tento závod se těší velkému zájmu, zúčastnilo se ho mnoho ligových závodníků z celé České republiky.

O víkendu nám počasí přálo a ryby byly při chuti, převážně se lovili cejnek a plotice, ale došlo i na sumce.

Závodní trať byla pořadatelem velmi dobře připravena, včetně kvalitního občerstvení v nedaleké restauraci. Velká účast byla i z řad závodníků Středočeského územního svazu, kteří závodí za MO Kolín, Plaňany, Nového Strašecí, rozhodně se jim, jako každý rok, povedlo obsadit velmi krásné celkové pořadí. Ceny přišla předat paní Ondrová a předseda MO Poděbrady David Šandor.

Celkové pořadí víkendového závodu:

  1. Roman Pokorný – MO Nové Strašecí Maver
  2. Aleš Flanderka – MO Kolín RIVE
  3. Lukasz Kacper Górecki – MIVARDI CZ

Velké poděkování patří MO Poděbrady, bez které by se tento závod nekonal. Věřím, že tradice pohárového závodu "Pohár Krále Jiřího – Memoriál Josefa Ondry“ bude i nadále pokračovat.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře jak dopadl pohár krále Jiřího – Memoriál Josefa Ondry

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář