Jak administrovat výplaty zástřelného za kormorány?

13. 12. 2018
Jak administrovat výplaty zástřelného za kormorány (500 Kč za zobák)? Bližší informace naleznete na níže uvedeném odkazu, nebo v příloze tohoto e-mailu.

Jak administrovat výplaty zástřelného za kormorány (500 Kč za zobák)? Bližší informace naleznete na níže uvedeném odkazu, nebo v příloze tohoto e-mailu.

http://eagri.cz/public/web/mze/lesy/dotace-v-lesnim-hospodarstvi-a-myslivosti/financni-prispevky-na-vybrane-myslivecke/metodicka-prirucka-pro-zadatele-o-1.html

Stručný popis způsobu, jakým by mělo vše probíhat:

  1. Příslušné myslivecké sdružení bude na základě dříve udělených výjimek střílet kormorány.
  2. V druhé polovině srpna shromáždí všechny horní části zobáků z postřílených kormoránů, dá je do sáčků vždy po 5 kusech (zatavené, nebo v sáčcích „na zip“) a odevzdá je na místně příslušnou Státní veterinární správu. Přitom si nechá potvrdit počet odevzdaných zobáků na zvláštní formulář (tzv. příloha č. 2).
  3. Poté pošle jiný formulář (žádost o poskytnutí finančních příspěvků poskytovaných uživatelům honiteb) a vyplněnou přílohu č. 1 (ta popisuje počet střelených kormoránů a částku, kterou žadatel požaduje) na místně příslušný krajský úřad.
  4. Následně přijdou mysliveckému sdružení peníze na účet.

Prosíme, abyste informovali střílející rybáře a chytající myslivce, spolupracující myslivecká sdružení, uživatele honiteb a honební společenstva o nových možnostech čerpání zástřelného ze státních prostředků.

Metodická příručka pro žadatele o finanční příspěvky na vybrané myslivecké činnosti

Žádost o poskytnutí finančních příspěvků poskytovaných uživatelům honiteb

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Jak administrovat výplaty zástřelného za kormorány?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář