Inzerovat zde
Inzerovat zde

I rybolov pstruhů v Norsku tají dech

Krásné pondělní ráno přátelé. Tuto fotku jsme pořídili při pochodu k ústí jedné říčky do moře v Norsku. Kolem tohoto ústí, ale i přímo v řece se nachází nádherní mořští pstruzi a kolikrát nebylo výjimkou vidět vyskočit mořana přes šedesát centimetrů.

Inzerovat zde

Krásné pondělní ráno přátelé. Tuto fotku jsme pořídili při pochodu k ústí jedné říčky do moře v Norsku. Kolem tohoto ústí, ale i přímo v řece se nachází nádherní mořští pstruzi a kolikrát nebylo výjimkou vidět vyskočit mořana přes šedesát centimetrů. Mnohem častěji jsme takovou rybu viděli vyskočit, nežli bychom ji měli opravdu na háčku, jedná se o velmi dravé, ale přitom docela obezřetné ryby, které vám v případě, že je čistá voda dokážou skutečně zamotat hlavu.

Postupně den
 ode dne jsme přicházely na nové finty, nástrahy, sestavy, které byly čím dál úspěšnější, ale vůbec největší vliv mělo jednoho dne počasí, kdy jsme dorazili poslední den naší výpravy nostalgicky na toto místo… Krásně svítilo sluníčko a nic nenasvědčovalo tomu, že za čtvrt hodiny začne pršet, jakmile však začalo, tak to byla jedním slovem senzace. Pstruzi se zvedli a začali sbírat vše, co popadalo do vody, a my bodovali. Každý z nás chytil několik stříbrných krasavců v nemalé velikosti, ani jsme to nepočítali.

Tento nezapomenutelný zážitek se nám vryl do paměti a tak přidáváme fotku z místa, kde se tato nádherná záležitost odehrála a zároveň přejeme příjemný start do nového týdne.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře I rybolov pstruhů v Norsku tají dech

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář