Inzerovat zde
Inzerovat zde

Holubcův rybník

Rozloha revíru činí 1,2 hektaru a hloubky se pohybují od 4m u hráze až po standartních 1,5m - 2m vody přecházejících v mělčinu v zadní části revíru.

Rozloha revíru činí 1,2 hektaru a hloubky se pohybují od 4m u hráze až po standartních 1,5m - 2m vody přecházejících v mělčinu v zadní části revíru.

Obecně se v rybníce nachází velké množství kaprů od klasické násadové velikosti 40 cm až po první vysazené ryby dosahující velikostí 80+ cm.
Můžete narazit na trofejní líny atakující 50 cm hranici, kterých se v revíru nenachází zdaleka tolik jako kaprů a o to by vám jejich ulovení mělo udělat větší radost. I přes to, že jsou to zkušené ryby a je jich přiměřené množství lze je bez problému mezi úlovky kaprů očekávat.
V revíru je též asi 20 kusů amurů pro zpestření lovu. I u nich se očekává též slušná velikost okolo 100 cm. 
Narazíte také na bílou rybu, převážně plotice obecné. 
V revíru se též nachází obsádka dravců, kterou nebudeme v zájmu jejich ochrany blíže specifikovat a jejich lov se přísně zakazuje!

Pro lov jsou vyhrazena dvě místa pro bivakování s předem připravenými ohništi. Jedno místo se nachází u luxusního mola a druhé v blízkosti přítoku. Obě místa se nachází v mělčí části revíru a poskytují dostatek prostoru pro vyvezení nebo nahození prutů směrem na otevřenou vodu nebo přímo do mělčích míst nedaleko břehu. V dosahu míst zhruba 100m je přepad obecní studny s pitnou vodou kterou lze doplnit zásoby, teče téměř pořád.

Oblast určená pro jednodenní rybaření bez bivaku se nachází na dlouhém břehu odkloněna od bivakujících rybářů s možností vybrat si svoje místo dle uvážení a aktuálních podmínek.

Revír je pod malým rybářským tlakem, proto se můžete těšit na klidnou rybařinu v pěkném prostředí.

Ceník povolenek

Jednodenní6:00h - 22:00h 200 Kč
Jednodenní NONSTOPplatnost 24 hodin od zakoupení 250 Kč
Třídenní NONSTOPplatnost po dobu 72h od zakoupení 600 Kč
Týdenní NONSTOPPlatí na jeden týden od zakoupení 1 400 Kč
Bivakmax 3 osoby, cena za noc 300 Kč

Kontakt

Správce revíru: 

Jakub Holubec, tel. 728 733 886, kubaholubec@seznam.cz
Odkaz na webové stránky a rybářský řád.

Připojené obrázky

Sdílet tento revír

Zprávy od vody ze soukromého revíru Holubcův rybník

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Pokud chcete vložit soukromý revír na Zachytáme.cz, tak nás prosím kontaktujte